خبرهای فرمانداری بانه

فرماندار بانه در بازدید از کارگاه شالبافی بخش آرمرده:

هم اکنون بیش از 50 کارگاه شالبافی فعال در بخش آرمرده وجود دارد و 150 بانوی روستایی نیز به صورت اشتغال خانگی به ریسندگی و آماده سازی مواد اولیه شالبافی مشغول هستند

ادامه...18 مرداد 96
فرماندار شهرستان بانه از اختصاص تسهیلات بانکی لازم به منظور ایجاد اشتغال در راستای سیاست های سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال خبر داد

صبح امروز و با حضور فلاحی فرماندار شهرستان بانه و سایر اعضا نشست ستاد اقتصاد مقاومتی این شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

ادامه...18 مرداد 96
به مناسبت گرامیداشت 17 مرداد روز خبرنگار، از خدمات و تلاش های خبرنگاران و نمایندگان رسانه های جمعی در شهرستان بانه قدردانی شد

فرماندار شهرستان بانه: خبرنگاران چشم بینا و زبان گویای جامعه در گذر از مسیر توسعه هستند که بدون حاشیه، دلسوزانه، خالصانه و آگاهانه رسالت خطیر روشنگری را به بهترین نحو ایفا می کنند.

ادامه...17 مرداد 96
فرماندار شهرستان بانه، کسب رتبه های برتر در آزمون سراسری سال ۹۶ را تبریک گفت

فرماندار شهرستان بانه کسب موفقیت های درخشان داوطلبان بانه ای در زمینه کسب رتبه های برتر در آزمون سراسری سال ۹۶ را به داوطلبان، خانواده های آنان و جامعه علمی و آموزشی این شهرستان تبریک گفت.

ادامه...17 مرداد 96
شهرداری‌ها نباید صرفا بە کمک‌های دولتی متکی باشند

استاندار کردستان گفت: شهرداری‌ها برای ادارە خود و پیشبرد امور شهری نباید تنها بە کمک‌های دولتی متکی باشند.

ادامه...5 مرداد 96
برگزاری همایش توجیهی -آموزشی زائران کاروان های حج تمتع شهرستان بانه

صبح امروز با حضور ائمه جمعه و جماعات، فرماندار، مدیرکل حج و زیارت استان کردستان، اعضای کاروان های حج تمتع و خانواده های زائران همایش توجیهی -آموزشی زائران کاروان های حج تمتع شهرستان بانه در سالن ورزشی شهید صفری برگزار شد.

ادامه...4 مرداد 96
برگزاری گردهمایی فعالان بازرگانی، صنعتی و کشاورزی شهرستان بانه

مهم ترین مشکلات و موانع اقتصادی و بازرگانی شهرستان بانه در گردهمایی بزرگ فعالان بازرگانی، صنعتی و کشاورزی این شهرستان بررسی شد.

ادامه...28 تير 96
صفحه