خبرهای فرمانداری بانه

برگزاری گردهمایی فعالان بازرگانی، صنعتی و کشاورزی شهرستان بانه

مهم ترین مشکلات و موانع اقتصادی و بازرگانی شهرستان بانه در گردهمایی بزرگ فعالان بازرگانی، صنعتی و کشاورزی این شهرستان بررسی شد.

ادامه...28 تير 96
بازدید فرماندار بانه از مراکز حمایتی و توانبخشی بهزیستی بمناسبت 25 تیر روز بهزیستی و تامین اجتماعی

فرماندار شهرستان بانه در بازدید از مراکز حمایتی و توانبخشی بهزیستی، فرارسیدن ۲۵ تیر روز بهزیستی را به رئیس و کارکنان اداره بهزیستی این شهرستان تبریک گفت.

ادامه...26 تير 96
فرماندار بانه: ایجاد زیرساخت های، عمرانی، آبادانی و گردشگری مهم ترین رویکرد دولت در شهرستان بانه به منظور افزایش ظرفیت های تولیدی، اشتغال و شکوفایی بیشتر منطقه است.

فلاحی فرماندار بانه در نشست خبری با حضور خبرنگار رسانه های جمعی استان گفت: ایجاد زیرساخت های، عمرانی، آبادانی و گردشگری مهم ترین رویکرد دولت در شهرستان بانه به منظور افزایش ظرفیت های تولیدی، اشتغال و شکوفایی بیشتر منطقه است.

ادامه...21 تير 96
معاون اول رییس جمهور در دیدار با مجمع نمایندگان استان کردستان: مردم کردستان حق بزرگی به گردن ایران دارند/ دولت به دنبال راه چاره برای حل مساله کولبری است؛

معاون اول رییس جمهور با اشاره به اینکه استان های مرزی کشور با وجود محدودیت های جدی، دارای ظرفیت های بسیاری برای توسعه هستند، گفت: برنامه دولت توسعه متوازن، هماهنگ و جامع کشور است و باید با برنامه ریزی و تلاش ،‌ مشکلات مردم در مناطق مرزی نظیر کردستان را برطرف کنیم.

ادامه...17 تير 96
پروژه جمع آوری فاضلاب محله های حاشیه شرقی شهر بانه (از پل ترخان آباد تا عثمان آباد شامل محله های گلستان، بوستان، دمامه، فرهنگیان)

فرماندار شهرستان بانه و مسولان اجرایی پروژه، امروز شنبه ۱۷ تیر ماه از مراحل اجرایی این طرح بازدید و بر تسریع در تکمیل آن تاکید کردند.

ادامه...17 تير 96
فرماندار بانه: 16 هکتار از منابع جنگلی بابوس جهت ایجاد تفرجگاه تحویل شهرداری بانه داده شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بانه محمد فلاحی روز پنجشنبه در جریان بازدید از اراضی ملی بابوس افزود: به منظور حفاظت از اراضی ملی،عدم تخریب و حفظ جنگل های بابوس 16 هکتار از اراضی ملی جهت ایجاد تفرجگاه تحویل شهرداری بانه داده شد.

ادامه...8 تير 96
پیام تشکر فرماندار از حضور پرشور مردم شهرستان بانه در راهپیمایی روز جهانی قدس

محمد فلاحی در پیامی از حضور مردم فهیم ، آگاه و مومن شهرستان بانه برای شرکت در راهپیمایی روز قدس تشکر کرد.

ادامه...2 تير 96
برگزارى اولین جلسه ستاد تسهیلات سفر شهرستان در سال جدید

اولین جلسه ستاد تسهیلات سفر شهرستان با حضور فرماندار و نماینده بانه و سقز در مجلس شوراى اسلامى در محل فرماندارى بانه برگزار شد.

ادامه...31 خرداد 96
صفحه