فرماندار بانه: انتخابات تجلى گاه شكوه و عظمت ایران اسلامى است

فرماندار بانه در جلسه توجیهى نمایندگان فرماندار در حوزه هاى أخذ رأى گفت: شركت در انتخابات وظیفه اى ملى و نماد شكوه و عظمت ایران اسلامى است.

 

 

به گزارش روابط عمومى فرماندارى شهرستان بانه صبح امروز دوشنبه ٩٦/٠٢/٢٥ جلسه توجیهى و آموزشى نمایندگان فرماندار به منظور آشنایی با فرایندهاى روز أخذ رأى و تنظیم صورتجلسات شعبات أخذ رأى با حضور فرماندار بانه و مسئول  كمیته آموزش ستاد انتخابات استان و كارشناس گروه فناورى اطلاعات استاندارى كردستان در سالن همایش هاى مجتمع فرهنگى هنرى ارشاد اسلامى برگزار شد.
در این جلسه محمد فلاحى با ایراد سخنرانى به بیان فرآیندهاى روز أخذ رأى و وظایف و مسئولیتهاى نمایندگان فرماندار در حوزه هاى اخذ رأى پرداخت.
فرماندار بانه با اشاره به مسئولیت سنگین نمایندگان فرماندار به جهت صیانت از آراى مردم و برگزارى انتخابات سالم و قانون مند گفت: نمایندگان با دقت نگهبان رأى مردم باشند.
وى مشاركت گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهورى و شوراهاى شهر و روستا را را عاملى تأثیر گذار در تعیین سرنوشت كشور و در پى آن پیشرفت سیاسى و اقتصادى كشور دانست و انتخابات را وظیفه اى ملى و تجلى گاه شكوه و عظمت ایران اسلامى خواند. 
فلاحى خاطر نشان كرد حضور مردم پاى صندوق هاى أخذ رأى پشتوانه اى قوى براى مسئولین و مدیران اجرایى خواهد بود تا با تلاش مضاعف در جهت توسعه و آبادانى میهن اسلامى ایران گام بردارند.
فرماندار بانه در پایان بر لزوم اهمیت مشاركت گسترده مردم در برگزارى هر چه باشكوه تر انتخابات تأكید كرد و گفت : مجموعه فرماندارى شهرستان بانه با تمام توان در جهت صیانت از آراى مردم و برقرارى نظم و امنیت در برگزارى انتخابات تلاش خواهند كرد.
25 ارديبهشت 96