اخبار

سرپرست فرمانداری شهرستان بانه:

آغاز هفته دفاع مقدس و فرارسیدن مهر ماه، زمان بازگشایی مدارس را تبریک گفت.

آغاز هفته دفاع مقدس و فرارسیدن مهر ماه، زمان بازگشایی مدارس را تبریک گفت.
سرپرست فرمانداری شهرستان بانه در پیامی، آغاز سال تحصیلی جدید و هفته دفاع مقدس را بر رهپویان کوی دانش تبریک گفت.
متن پیام تبریک مهندس محمد امین زاده به شرح زیر است:
  به نام پروردگار علم و اندیشه
بار دیگر «مهر» فرا رسید؛ زمانی برای مهر ورزیدن و مهربان بودن؛ سرآغازی برای لبخندهای شاد و دوستی های پردوام؛ بهار رویش شکوفه های علم و امید در سایه ی بیداری و نگاه به آینه ی روشن فردا.
بار دیگر ماه «مهر» از راه رسید و تقارن بهار تعلیم و تربیت و هفته دفاع مقدس «تابلوی مقاومت، ایثار و شهادت»، حاوی این پیام است که تخصص و تعهّد باید در کنار هم باشند تا بشریت را از گرداب جهالت و گمراهی و تباهی نجات بخشند.
فصل مهرورزی یادآور خش خش برگهای پاییزی در زیر پای جویندگان علم و پویندگان طریق سعادت و انسانیت است؛ رویشی دوباره که تقارن آن با آغاز هفته دفاع مقدس، به سمفونی مقاومت و ایثار مبدل گشته و تاریخ پرفراز و نشیب ملت ایران را لبریز از حماسه، شور و شعور نموده است.
آنچه ما امروز داریم از برکت خون پاک شهدا و تلاش و مجاهدت رزمندگان دیروز است و باید همواره قدردان زحمات و ایثارگری های این عزیزان باشیم.
اینجانب ضمن آرزوی سربلندی برای همه باغبانان تعلیم و تربیت و گلهای بوستان اندیشه و معرفت، آغاز سال تحصیلی را به تمامی دانش آموزان، دانشجویان، دانش پژوهان و دانش گستران نگارستان ایران اسلامی به ویژه مردم شریف و فهیم شهرستان بانه علی الخصوص خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و همه دلیرمردان عرصه ایثار و مقاومت تبریک عرض نموده و این تقارن میمون و مبارک را به فال نیک می گیرم.
محمد امین زاده/سرپرست فرمانداری شهرستان بانه
۳۱ شهریور ۱۳۹۸
 

بازدید [ 188 ]
برچسب ها