اخبار سایت قدیم

برگزارى جلسه ستاد برنامه ريزى راهپيمايي روز جهانى قدس در شهرستان بانه

عصر امروز جلسه ستاد برنامه ريزى راهپيمايي روز جهانى قدس شهرستان بانه با حضور معاون سياسى و اجتماعى فرماندار و مسئولين ادارات ذى ربط به منظور هماهنگى و برنامه ريزى منسجم جهت برپايي باشكوه راهپيمايي روز جهانى قدس برگزار شد.
برگزارى جلسه ستاد برنامه ريزى راهپيمايي روز جهانى قدس در شهرستان بانه
دو شنبه 29 خرداد سال 1396

 

 

به گزارش روابط عمومى فرماندارى بانه معاون سياسى و اجتماعى فرماندار در ابتدا با تمجيد از عمليات موشكى سپاه پاسداران بر عليه مواضع گروهك تروريستى داعش در سوريه گفت: ايران اسلامى هميشه و در طول تاريخ در زمينه مبارزه با تروريست زبانزد جهانيان بوده و هرگونه اقدام نابخردانه از سوى تروريستها و دشمنان با پاسخگويي كوبنده از سوى پاسداران انقلاب اسلامى مواجه خواهد شد.
وى در ادامه هدف از اعلام روز جهانى قدس از سوى امام راحل اعلام اتحاد و همبستگى و همدلى مسلمين جهان بر عليه رژيم جعلى و غاصب صهيونيستى خواند. 
شهيدى امنيت و آرامش جهان را در گرو اتحاد و همبستگى جهان اسلام دانست و تصريح كرد: مردم شهيد پرور و هميشه در صحنه بانه با حضور خود در راهپيمايي روز جهانى قدس با مشت گره كرده فرياد خود را مبنى بر انزجار از استكبار جهانى به گوش جهانيان خواهند رساند.
وى در پايان با دعوت از همه آحاد مردم جهت شركت در راهپيمايي روز جهانى قدس بر برنامه ريزى مناسب و منسجم جهت برگزارى هرچه باشكوهتر راهپيمايي آخرين جمعه ماه مبارك رمضان تأكيد كرد.
گفتنى است راهپيمايي روز جهانى قدس هر سال مصادف با آخرين جمعه ماه مبارك رمضان به منظور اعلام همسبتگى با مردم مظلوم فلسطين و انزجار از رژيم غاصب صهيونيستى