اخبار سایت قدیم

فرماندار بانه: 16 هکتار از منابع جنگلی بابوس جهت ایجاد تفرجگاه تحویل شهرداری بانه داده شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بانه محمد فلاحی روز پنجشنبه در جریان بازدید از اراضی ملی بابوس افزود: به منظور حفاظت از اراضی ملی،عدم تخریب و حفظ جنگل های بابوس 16 هکتار از اراضی ملی جهت ایجاد تفرجگاه تحویل شهرداری بانه داده شد.
فرماندار بانه: 16 هکتار از منابع جنگلی بابوس جهت ایجاد تفرجگاه تحویل شهرداری بانه داده شد
پنج شنبه 8 تیر سال 1396

 

وي خاطر نشان کرد: در راستاي حفاظت از اراضى مذکور شهرداري اين محوطه را فنس کشي کرد که با مقاومت افراد سود جو، مالباخته و زمين خواران مواجه شد چون بخشي از اراضي ملي بابوس با پوشش جنگلي به صورت قولنامه هاي کذايي توسط افراد سود جو و فرصت طلب به افراد نا آشنا به قانون فروخته شده بود و اين اراضي با هماهنگي دادستان محترم مانع از تصرف عرصه جنگلي مذكور گرديد.
فرماندار بانه در ادامه تاکيد کرد: افراد مالباخته براي دريافت طلب خود بايد طبق قانون از افراد سود جو شکايت کنند و دستگاه هاي ذي ربط در اين زمينه با قاطعيت برخورد خواهد کرد و طلب مالباخته گان از سود جويان باز پس خواهد گرفت.
وي از شهروندان درخواست کرد: در راستاي حفظ اراضي ملي و جنگل ها که از سرمايه هاي خدادادي است در خواست مي شود با مشاهده هر گونه تخلف و تعرض به منابع ملي و جنگل ها مراتب را دستگاه ها ذي ربط اعلام کنند و با متخلفين برخورد مي شود
فرماندار بانه ادامه داد: شهروندان فريب افراد زمين خوار و فرصت طلب را نخورند در هنگام خريد زمين اطلاعات کافي درباره شرايط زمين مورد نظر داشته باشند.