اخبار

فرمانداری بانه

اختتامیه جشنواره استعدادیابی وزنه برداری نونهالان زیر 12 سال کشور در بانه

3 نونهال کردستانی در فهرست امیدهای ایران برای المپیک 2024
اختتامیه جشنواره استعدادیابی وزنه برداری نونهالان زیر 12 سال کشور در بانه

در این جشنواره که از 19 تا 22 شهریور 96 و به میزبانی شهرستان بانه برگزار شد، بیش از 110 وزنه بردار نونهال از 14 استان کشور حضور داشتند.
شاهو جوانمردی رئیس هیأت وزنه برداری استان کردستان هدف از برگزاری این جشنواره ورزشی را استعدادیابی نونهالان  کشور به منظور پرورش توانایی های آنها جهت حضور در رقابت های المپیک 2024 عنوان کرد.
گفتنی است هیأت داوران جشنواره پس از 3 روز متوالی ارزیابی فنی و کیفی ورزشکاران، 25 نفر از وزنه برداران نونهال کشور را توانمند و شایسته حضور در دوره های تمرینی و آمادگی بیشتر برای رقابت های بین المللی تشخیص داد.
سه وزنه بردار نونهال کردستانی شامل شاهین مقصودی، دیاکو صلاحی و محمد فرید جوانمردی هم در فهرست منتخبان خوش استعداد کشور هستند.
در مراسم اختتامیه این جشنواره که با حضور جمعی از مسولان، اعضای شورای اسلامی شهر بانه، اعضای هیت های ورزشی و پیشکسوتان ورزشی این شهرستان برگزار شد، با اهدای لوح یادبود، هدایا و احکامی از سوی فدراسیون، از چهره های دارای استعداد قدردانی شد.
در دومین جشنواره وزنه برداری نونهالان کشور که با عنوان امیدهای المپیک 2024 برگزار شد چهره های سرشناس وزنه برداری کشور از جمله منوجهر رضاخانی رئیس کمیته داوران و عضو شورای فنی فدراسیون وزنه برداری و رئیس انجمن وزنه برداری مدارس کشور، علی سیردانی دبیر کمیته داوران فدراسیون وزنه برداری، محسن دلیری رئیس کمیته مسابقات فدراسیون وزنه برداری، امید رضائیان مربی درجه یک بین المللی و رئیس کمیته استعدادیابی فدراسیون و مهدی قپانچی داور درجه یک بین المللی و استعدادیاب وزنه برداری نیز حضور داشتند.

 

بازدید [ 647 ]
برچسب ها