اخبار

فرمانداری بانه

اختصاص 5 میلیارد ریال اعتبار عمرانی و 2 میلیارد ریال در بخش گردشگری به شهر آرمرده در شهرستان بانه

فرماندار شهرستان بانه گفت: «به منظور کمک به اجرای طرح های عمران شهری آرمرده 5 میلیارد ریال و جهت توسعه گردشگری و رونق شالبافی در این شهرستان هم 2 میلیارد ریال اختصاص یافته است».
اختصاص 5 میلیارد ریال اعتبار عمرانی و 2 میلیارد ریال در بخش گردشگری به شهر آرمرده در شهرستان بانه

محمد فلاحی پیش از ظهر امروز یکشنبه 14 آبان، در دیدار با اعضای شورای اسلامی و شهردار آرمرده، از آغاز فعالیت ها و برنامه های دوره جدید مدیریت شهری توسط شورای اسلامی و شهرداری آرمرده ابراز خرسندی کرد و گفت: «همکاری و همفکری شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آرمرده در دوره فعلی، باید الگوی تعامل و هماهنگی سایر مدیریت های شهری در شهرستان بانه و در راستای تسریع در روند توسعه عمرانی، گردشگری و رفاهی مردم باشد».
وی با اشاره به ظرفیت های مهم شهر آرمرده در زمینه های فرهنگی، ورزشی، اشتغالزایی، تولیدی و گردشگری، ایجاد زنجیره کامل پرورش بز مرخز تا تولید شال و ایجاد نمایشگاه دائمی شال به منظورعرضه آن در بازارهای هدف را از مهمترین برنامه های پیش رو ذکر کرد.
فرماندار بانه همچنین از اختصاص 5 میلیارد ریال برای بهسازی و روکش آسفالت جاده «بانه - آرمرده» در فصل عمرانی آینده خبر داد.
رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر آرمرده هم در این نشست به بیان درخواست ها و مطالبات اهالی این شهر در زمینه صدور کارت تردد مرزنشینی، ایجاد پوشش شبکه های تلویزیونی سراسری و استانی، مساعدت در زمینه احداث زمین چمن ورزشی و حمایت از شرکت تعاونی شالبافان آرمرده پرداختند.
شورای اسلامی شهر آرمرده همچنین از تلاش ها و برنامه های «سید عارف رحمانی» بخشدار و «خالد عزیززاده» شهردار این شهر در زمینه فعالیت های عمرانی شهری، احداث معابر اصلی جدید، طرح مهم دفع فاضلاب شهری آرمرده و نگاه ویژه به توسعه و رونق این منطقه قدردانی نمودند.

 

بازدید [ 1262 ]
برچسب ها