اخبار

سرپرست فرمانداری شهرستان بانه

از عملکرد برخی ادارات و دستگاه‌های اجرایی عضو ستاد بازآفرینی شهری انتقاد کرد؛

از عملکرد برخی ادارات و دستگاه‌های اجرایی عضو ستاد بازآفرینی شهری انتقاد کرد؛

مهندس محمد امین زاده با تاکید بر ضرورت فعال شدن کارگروه های پنج گانه ستاد بازآفرینی شهری به منظور پیگیری تصمیمات و تسریع در روند اجرای طرح‌های این ستاد، از عملکرد برخی ادارات و دستگاه‌های اجرایی عضو به دلیل عدم پیگیری مصوبات، کندی در پیشبرد طرح ها، ناهماهنگی و عدم همکاری مطلوب انتقاد کرد.

شهردار بانه هم در نشست ستاد بازآفرینی شهری با اشاره به اهمیت مصوبات و طرح‌های این ستاد در رفع کمبودها، اجرای طرح‌های عمرانی و خدماتی جدید و کمک به توسعه همه جانبه شهر، اعتبارات ستاد بازآفرینی شهری بانه در سال جاری را بسیار اثربخش و منشا اقدامات خوب و قابل توجه به ویژه در محله های حاشیه شهر و محدوده الحاقی به شهر بانه توصیف کرد.
وریا وثوقی بتون ریزی معابر واقع در محله های حاشیه شهر بانه و ساماندهی مسیل فصلی دمامه (کانال هدایت آب های سطحی دمامه-ترخان آباد به طول ۵۷۰ متر) را از مهم ترین طرح های اجراشده ذکر و خاطرنشان کرد: فاز دوم پارک بابوس، احداث پارک بنی رزان، اجرای طرح‌های گردشگری، چند طرح مهم عمرانی و فرهنگی نیز از جمله طرح ها و پروژه های پیش رو برای سال عمرانی آینده است.

گفتنی است در نشست اعضای ستاد بازآفرینی شهری بانه بر ضرورت تسریع و تسهیل در برنامه‌ریزی و اجرای پارک های تفریحی و گردشگری جدید، احداث یک سالن جدید ورزشی در محله احمدآباد و تسریع در اجرای مصوبات این ستاد تاکید شد.

 

بازدید [ 89 ]
برچسب ها