اخبار

فرمانداری بانه

اعضای هیأت رئیسه شورای اسلامی شهرستان بانه با حضور همه اعضا انتخاب شدند

فرماندار شهرستان بانه از اختصاص 29 درصد از اعتبارات ماده 180 قانون ششم توسعه به این شهرستان بعد از 3 سال وقفه خبر داد.
اعضای هیأت رئیسه شورای اسلامی شهرستان بانه با حضور همه اعضا انتخاب شدند

محمد فلاحی در جلسه انتخاب هیأت رئیسه شورای اسلامی شهرستان بانه گفت: «بخش قابل توجهی از این اعتبارات به منظور پیشرفت پروژه های عمرانی شهرداری ها اختصاص خواهد یافت».
فرماندار بانه در ادامه از اعضای شوراهای اسلامی خواست آگاه سازی مردم نسبت به وظایف خود و دستگاه های اجرایی و همچنین جلب مشارکت انان برای شتاب بخشیدن به روند توسعه و اجرای طرح های عمرانی، آبادانی و رفاهی را در اولویت اقدامات و برنامه های خود قرار دهند.
فلاحی موقعیت شناسی، ارتباط سالم و سودمند با دستگاه های اجرایی و اداری، تعامل با مردم و مراجع دست اندرکار در امور اجرایی داخل و خارج از شهرستان را به نفع مردم و در راستای پیشبرد روند توسعه و پیشرفت همه جانبه شهرستان بانه خواند و از اعضای شوراهای اسلامی خواست با روحیه همکاری و تعاملی، در کنار دستگاه های اجرایی در قالب یک تیم کاری با برنامه ریزی دقیق و کارآمد در شهرستان فعالیت نمایند.
در ادامه به اتفاق آراء آقایان احمد رحمانی به عنوان رئیس، محمد علی پور نایب رئیس، ایوب قادری منشی و لقمان رحیم پور به عنوان سخنگوی شورای اسلامی شهرستان بانه انتخاب شدند.
آقای ابوبکر درویشی نیز با کسب اکثریت آراء به عنوان نماینده شورای اسلامی شهرستان بانه در شورای اسلامی استان کردستان برگزیده شد.

 

بازدید [ 688 ]
برچسب ها