اخبار

فرمانداری بانه

افزایش ظرفیت اسکان و اقامت شبانه مهمانان نوروزی در بانه به دلیل افزایش شمار گردشگران ورودی

افزایش ظرفیت اسکان و اقامت شبانه مهمانان نوروزی در بانه به دلیل افزایش شمار گردشگران ورودی

فرماندار و رئیس ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان بانه گفت: تاکنون نزدیک به ۱۲۶ هزار مهمان و گردشگر وارد شهرستان بانه شده اند که از این تعداد ۴۶ هزار و ۷۰۰ نفر از ۲۷ اسفند تا شامگاه ۴ فروردین در مراکز اقامتی دائم و موقت این شهرستان اقامت شبانه داشته اند.
محمد فلاحی در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری و اطلاع رسانی فرمانداری بانه افزود: اماکن اقامتی موجود برای اسکان هموطنان در این ایام شامل ۹ هتل، ۹ مهمانپذیر، کمپ ها، کانکس ها و چادرهای مسافرتی، تأسیسات اقامتی ویژه فرهنگیان (خانه معلم، مدارس و باشگاه فرهنگیان)، مهمان سراهای ادارات و خوابگاه های مراکز آموزشی است.
وی تصریح کرد: با توجه به افزایش ورود مهمانان نوروزی و همچنین پیش بینی شرایط نامساعد جوی، به منظور رفاه حال مهمانان، از امروز ۴ سالن بزرگ ورزشی هم به منظور اسکان مسافران در بانه تجهیز و در اختیار ستاد تسهیلات سفر قرار گرفته است.
فرماندار و رئیس ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان بانه ضمن بازدید از تاسیسات و اماکن اقامتی این ستاد دستور داد با توجه به افزایش ورود شمار زیاد مهمانان و همچنین کاهش دما و ناپایداری هوا، ۴ سالن ورزشی در بانه تجهیز شود و به منظور اسکان شبانه در اختیار مهمانان قرار گیرد.
فرماندار بانه همچنین تاکید کرد در صورت نیاز و افزایش مهمانان این شهرستان، سالن ها و تجهیزات دیگری هم به منظور اسکان مهمانان اختصاص داده شود.

 

بازدید [ 465 ]
برچسب ها