اخبار

فرمانداری بانه

افزایش ورود گردشگران به شهرستان بانه در اولین روزهای نوروز امسال؛

میزبانی نزدیک به ۱۰۰ هزار گردشگر در سفرهای نوروزی هموطنان به شهرستان بانه تاکنون؛
افزایش ورود گردشگران به شهرستان بانه در اولین روزهای نوروز امسال؛

 

فلاحی، فرماندار و رئیس ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان بانه: از ۲۷ اسفند تا پایان روز سوم فروردین، بیش از ۹۶ هزار و ۱۰۰ گردشگر از مراکز دیدنی، توریستی و تجاری شهر بانه دیدن کرده اند که از این تعداد ۳۷ هزار نفر در مراکز اقامتی دائم و موقت اسکان یافته اند.
رئیس اداره گردشگری و دبیر ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی بانه: از ۲۷ اسفند تاکنون ۱۹۹ بازدید نظارتی بر عملکرد اماکن اقامتی، خدماتی، رفاهی و گردشگری صورت گرفته است. 
رحیمی خواه از افزایش ورود گردشگران به این شهرستان طی ۳ روز نخست فروردین در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
سعداله رحیمی خواه گفت: میزان اشغال تخت ها در مراکز اقامتی دائم (هتل ها و مهمانپذیرها) طی روز سوم فروردین ماه ۹۷ به طور کامل تکمیل شد.
رحیمی خواه با اشاره به گردشگر پذیری بانه در دو و نیم دهه اخیر اظهار داشت: شهرستان بانه از جمله مناطقی است که در مقایسه با دیگر مناطق کشور فرهنگ مهمان نوازی کاملاً متمایزی دارد و این ویژگی در کنار وجود بازارها و مراکز تجاری، طبیعت بکر، روستاهای گردشگری و آداب و روسوم غنی، موجب شده که همواره بانه در صدر مناطق گردشگر پذیر غرب کشور باشد.
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بانه ضمن اعلام آمادگی این شهرستان جهت استقبال، پذیرایی و اسکان مسافران نوروزی افزود: درحال حاضر ۷ هتل و ۷ مهمانپذیر با بیش از ۱۲۳۰ تخت آماده پذیرایی و اقامت مسافران و گردشگران نوروزی در این شهرستان است.

بازدید [ 427 ]
برچسب ها