اخبار بخشداری ها

فرمانداری بانه

اهدای زمین از سوی خیرین ورزشیار و تجلیل از قهرمان رزمی کار در روستای قایی برد از توابع بخش مرکزی بان

خیرین ورزشیار روستای قایی برد از توابع بخش مرکزی شهرستان بانه، زمین مورد نیاز برای احداث سالن و تجهیز خانه ورزش این روستا را اهدا کردند.
اهدای زمین از سوی خیرین ورزشیار و تجلیل از قهرمان رزمی کار در روستای قایی برد از توابع بخش مرکزی بان

جلال مرادی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بانه گفت: وسایل و تجهیزات ورزشی مورد نیاز هم با صرف 500 میلیون ریال از اعتبارات این اداره تهیه و تامین خواهد شد.
بخشدار مرکزی بانه هم در بازدید از این زمین ورزشی، از آمادگی و مشارکت خیرین ورزشیار روستای خواجه امیر جهت اهدای زمین به منظور احداث خانه ورزش، در آینده نزدیک خبر داد.
مهندس محمدامین صبوری گفت: جلب مشارکت خیرین و مقدمات تامین زمین و احداث خانه های ورزش روستایی، در راستای قول های مساعد در دیدار دو هفته گذشته نماینده مردم سقز و بانه در مجلس و فرماندار شهرستان بانه با اهالی و معتمدین بخش مرکزی در مسجد جامع روستای خواجه امیر و تلاش های پیش رو برای توسعه ورزش روستایی صورت گرفته است.
امروز همچنین با حضور امام جماعت و اعضای شورای اسلامی روستای قایی برد، بخشدار مرکزی و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بانه، با اهدای لوح تقدیر و یادبود، از تلاش های ارزنده صلاح عزیزی قهرمان ورزشی این روستا تجلیل شد.
عزیزی که عضو شورای اسلامی روستای قایی برد نیز هست، موفق شد در مسابقات بین المللی کاراته که تیرماه سالجاری در کشور هندوستان برگزار شد، مدال طلا را برای میهنمان به ارمغان بیاورد.

 

بازدید [ 737 ]
برچسب ها