اخبار

فرمانداری بانه

اولین نشست اعضای ستاد ساماندهی و ارتقای خدمات سفر شهرستان بانه، ظهر امروز به ریاست فرماندار این شهرستان برگزار شد.

اولین نشست اعضای ستاد ساماندهی و ارتقای خدمات سفر شهرستان بانه، ظهر امروز به ریاست فرماندار این شهرستان برگزار شد.

 

فرماندار و رئیس ستاد خدمات سفر شهرستان بانه در این نشست با تاکید بر استفاده از همه ظرفیت های مختلف رسانه ای، فرهنگی و تبلیغی به منظور معرفی جاذبه های گردشگری بانه در نوروز امسال، وجود ۴ روستای هدف گردشگری و اجرای برنامه های محلی-روستایی با حضور گردشگران و ساکنان روستاها را از جمله قابلیت های موجود در زمینه گردشگری برشمرد.
محمد فلاحی در ادامه با اشاره به آمادگی مراکز اقامتی دائم با ۱۱۲۰ تخت برای اقامت مهمانان این شهرستان و تجهیز ۲۲ مدرسه به منظور اسکان فرهنگیان، از آمادگی اکیپ ها و تیم های مختلف نظارت بر کیفیت خدمات سفر شامل نظارت بر اماکن پذیرایی و رفاهی، بهداشتی، نظارت بر قیمت ها، تعزیراتی و ... خبر داد.
فلاحی همچنین بر تشکیل کمیته های تخصصی ستاد خدمات سفر و تدوین برنامه های پیش رو در چارچوب دستورالعمل ابلاغی و متناسب با ظرفیت های گردشگری و نیازهای موجود تاکید کرد و دستگاه های اجرایی و خدمات رسانی را موظف کرد در آستانه تعطیلات پایان سال و نوروز ۹۷ ضمن انجام اقدامات لازم نظیر بهسازی جاده ها و معابر درون شهری، در زمینه تهیه بسته فرهنگی به روز ویژه اطلاع رسانی و راهنمایی مسافران نوروزی و ایجاد کشیک نوروزی بیمارستان و مراکز درمانی، فوریت های پزشکی، بانک ها، فوریت های پلیسی و امدادی برنامه ریزی های لازم را انجام دهند.

بازدید [ 508 ]
برچسب ها