اخبار

سرپرست فرمانداری بانه:

بازارچه مرزی سیرانبند ساماندهی و زیرساخت‌های موجود در آن تقویت می‌شود

بازارچه مرزی سیرانبند ساماندهی و زیرساخت‌های موجود در آن تقویت می‌شود
سرپرست فرمانداری شهرستان بانه گفت: بازارچه سیرانبند در قالب طرح "بازسازی و تکمیل بازارچه مرزی سیرانبند" ساماندهی و علاوه بر تقویت زیرساخت‌های موجود در آن، فضاها و زیرساخت های جدیدی نیز در این بازارچه ایجاد می‌شود.
مهندس محمد امین زاده در بازدید از بازارچه سیرانبند خاطرنشان کرد: این پروژه‌ها در ۵ فصل شامل راه و باند، آسفالت، ابنیه، روشنایی و محوطه سازی در سطح لایه های اساس و زیر اساس انجام می‌شود.
مهندس امین زاده عملیات اجرایی این طرح را شامل پروژه‌های آسفالت محوطه بازارچه سیرانبند، احداث ساختمان‌های اداری، نمازخانه و سرویس بهداشتی، ایجاد شبکه گسترده روشنایی، بازسازی دیوارها و ساماندهی آب‌های سطحی ذکر کرد.
سرپرست فرمانداری شهرستان بانه از دیگر اقدامات مهم و اساسی در زمینه ارتقای فنی و زیر ساخت‌های بازارچه سیرانبند را افزودن ۵ هکتار از اراضی موجود به منظور توسعه این محل برشمرد.
امین زاده در پایان با اعلام اینکه برای اجرای پروژه‌های مختلف طرح بازسازی و تکمیل بازارچه مرزی سیرانبند در مجموع ۶۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از اعتبارات پایدار بازارچه‌های مرزی اختصاص یافته است، تصریح کرد: بازارچه سیرانبند بانه در زمینه توسعه صادرات از این نقطه، فراهم بودن زیرساخت‌های تردد مسافری و همچنین انبار و زیرساخت‌های واردات کالا به شیوه‌های پیش‌بینی شده در قانون، دارای اهمیت فراوان است و با اجرای طرح های تکمیلی و توسعه آن، زمینه رشد و شکوفایی بیشتر اقتصادی و مبادلات قانونمند بار و مسافر در آینده، بیش از پیش فراهم خواهد شد.
 

بازدید [ 96 ]
برچسب ها