اخبار

فرمانداری بانه

بررسی مسایل و مشکلات ورزشی شهرستان بانه با حضور نماینده مجلس، فرماندار، اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و رؤسای هیأت های ورزشی

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی: «خیرین در بانه از پشتوانه های مهم مسؤلان در زمینه ایجاد و توسعه امکانات عمومی و رفاهی از جمله فضاها و تجهیزات ورزشی هستند».
بررسی مسایل و مشکلات ورزشی شهرستان بانه با حضور نماینده مجلس، فرماندار، اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و رؤسای هیأت های ورزشی

مهندس محسن بیگلری از جمله آفت های موجود را نگاه به ظرفیت ها، مشکلات و موانع ورزش این شهرستان مشابه دیگر مناطق و شهرهای استان ذکر کرد و گفت: «ورزشکاران موفق، پیشکسوتان و قهرمانان ورزشی، سرمایه گزاران و خیرین، سرمایه های مهمی در زمینه توسعه ورزش در بانه است که باید از آنها به درستی استفاده شود».
فرماندار شهرستان بانه هم از اختصاص 32 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار از محل تملک دارایی های سرمایه ای و سفر مقام معظم رهبری به منظور تعمیر و توسعه فضاهای ورزشی شهرستان بانه در سال جاری خبر داد.
محمد فلاحی با تاکید بر ضرورت بهره گیری از ظرفیت های مختلف به منظور توسعه و رونق بیشتر ورزش این شهرستان، گفت: "راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی بانه می تواند فرصت خوبی برای کمک به ورزش در شهرستان بانه باشد".
در این نشست صمیمی که شامگاه سه شنبه 16 آبان 96 در سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان برگزار شد، رؤسای هیأت های ورزشی نیز به بیان مشکلات، کمبودها و دیدگاه های خود در زمینه ضرورت افزایش فضاهای ورزشی، تقویت نظارت ها بر عملکرد بخش خصوصی در فضاهای موجود، افزایش تجهیزات ورزشی، ایجاد زمین های چمن و پیست های ورزشی روباز جدید در بانه، اختصاص اعتبار و کمک های مالی به هیأت های ورزشی و تأسیس خوابگاه و اماکن اقامتی ویژه ورزشکاران مهمان در مسابقات و مناسبت های ورزشی پرداختند.

 

بازدید [ 1120 ]
برچسب ها