اخبار

فرمانداری بانه

برگزاری بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان بانه

با حضور خیرین، امام جمعه بانه، فرماندار و مسولان محلی، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان و مدیرانی از اداره کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس کردستان بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان بانه برگزار شد.
برگزاری بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان بانه

فرماندار شهرستان بانه: شهرستان بانه با رشد 3.7 درصد دارای بیشترین رشد جمعیتی در استان کردستان است و با وجود محدودیت منابع اعتباری برای ساخت فضاهای آموزشی متناسب با رشد جمعیت، این خلأ با نیات پاک خیرین مدرسه ساز به خوبی پر شده است.
محمد فلاحی در بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان بانه: امسال 51 میلیارد ریال برای احداث و نوسازی مدارس  و سایر فضاهای آموزشی در شهرستان بانه در نظر گرفته شده است.
رضا خضری، مدیر آموزش و پرورش شهرستان بانه: خیرین مدرسه ساز شهرستان بانه از فروردین ماه 96 تاکنون بالغ بر 31 میلیارد و 500 میلیون ریال برای ساخت 10 واحد آموزشی کامل با 38 کلاس درس اهدا کرده اند که تاکنون 6 مدرسه با 20 کلاس درس به بهره برداری رسیده و 4 واحد دیگر هم تا مهرماه امسال تکمیل می شود.
ماموستا سعید حسنی ساوان، از روحانیان بانه ای: توجهی که در اسلام به اهمیت علم و دانش شده است، در هیچ یک از ادیان آسمانی و مکاتب بشری وجود ندارد و از این رو در ساخت مدرسه و مراکز آموزشی و علمی، در مناطق کم برخوردار به ویژه روستاهای دور افتاده، از اقدامات نیکو و ماندگار محسوب می شود.

 

بازدید [ 463 ]
برچسب ها