اخبار

برگزاری جلسه كميسيون مبارزه با سرقت شهرستان بانه

برگزاری جلسه كميسيون مبارزه با سرقت شهرستان بانه
قرارگاه مبارزه با سرقت صبح امروز با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان کردستان و سرهنگ‌چگینی فرمانده انتظامی شهرستان در سالن همایش ستاد فرماندهی این شهرستان برگزار گردید

در این جلسه مهندس امین زاده ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان ، از عملکرد فرماندهی انتظامی شهرستان بانه در بحث ایجاد امنیت مطلوب و پایدار در شهرستان تقدیر و  تصریح کرد: خدمات ارزنده پليس در جامعه بر هيچ كس پوشيده نيست و امنيت مطلوب در جامعه حاصل تلاش شبانه روزي همه مسئولان امر و به ويژه پليس در این شهرستان مي باشد .
مهندس امین زاده، امنيت را يك توليد دسته جمعي دانست و افزود: مشاركت و تعامل همه اقشار مختلف جامعه و نهادهاي متولي در بحث امنيت، باعث رشد و شكوفايي جامعه در همه ابعاد اقتصادي ، اجتماعي ، علمي و ... خواهد بود. 


سرهنگ عبدالله فاتحی ، رئیس پلیس آگاهی استان هدف از برگزاری جلسات قرارگاه مبارزه با سرقت را افزایش اعتماد عمومی دانست  و در این راستا پيشگيري از سرقت را در رأس مأموريت هاي پليس عنوان كرد و گفت: وظیفه کلیدی و اصلی پلیس، ارتقاء احساس امنیت در جامعه است و ما به عنوان مسئولان استقرار نظم و امنیت در جامعه باید در مسیر خدمت به مردم و جلب رضایت عمومی از هیچ تلاشی دریغ ننمائیم.
وی  تصریح کرد : پیشگیری از وقوع انواع سرقت ها، ایجاد ناامنی روانی برای مجرمان و سارقان در مناطق جرم خیز ، موجب تقویت احساس امنیت شده و اعتماد عمومی به پلیس را افزایش خواهد داد.   وی جلوگیری از وقوع سرقت را مستلزم اتخاذ تدابير امنيتي، اقدامات پيشگيرانه و مشارکت فعال همه نهاد ها دانست و گفت: رعايت نکات حفاظتي و هشدار هاي پليسي به ويژه در اماکن عمومي احساس امنيت و آرامش را در جامعه به دنبال دارد.


فرمانده انتظامي شهرستان بانه نیز در پايان افزود: کارکنان انتظامي این شهرستان با تمامي توان خود در جهت امنيت و آسايش شهروندان از هيچ کوشش وتلاشي فرو گذار ننموده و بصورت شبانه روزي با انجام گشت هاي هدف دار و پوشش دادن نقاط کور شهر، افزایش آگاهی های عمومی و استفاده از بسیج مردمی، اجازه هيچ گونه سرقت را به سارقان نخواهند داد.

بازدید [ 32 ]
برچسب ها