اخبار

سرپرست فرمانداری شهرستان بانه :

بر رعایت استاندارد در تمامی عرصه های تولیدی و خدماتی در این شهرستان تاکید کرد

بر رعایت استاندارد در تمامی عرصه های تولیدی و خدماتی در این شهرستان تاکید کرد

سرپرست فرمانداری شهرستان بانه بر ضرورت رعایت استاندارد در تمامی عرصه های تولیدی و خدماتی قابل ارائه به منظور افزایش بهره‌وری و رضایت مندی حداکثری شهروندان تاکید کرد.

مهندس محمد امین زاده  در دیدار با مدیر کل استاندارد کردستان، کیفیت را خواسته تمام مصرف کنندگان و استاندارد را ضامن کیفیت محصولات و خدمات ذکر کرد و گفت: استاندارد هم برای تولیدکنندگان و هم برای مصرف کنندگان سودآور است و موجب رضایت دو طرف می‌شود.

 مهندس امین زاده با اشاره به اهمیت رعایت استاندارد و مقررات ملی کیفیت، به ظرفیت های اقتصادی و پیشرفت های آینده شهرستان بانه اشاره کرد و حضور پررنگ استاندارد در تمامی زمینه های تولیدی به ویژه در راستای رونق صادرات با ارتقای کیفیت محصولات تولیدی را خواستار شد.

 سرپرست فرمانداری شهرستان بانه همچنین با اشاره به ارتباط مستقیم کیفیت و استاندارد با زندگی افراد در زمینه های غذایی، ایمنی، بهداشتی، ساخت و سازها و ... تصریح کرد: در زمینه هایی که با سلامت افراد جامعه مرتبط است، از جمله در زمینه تجهیزات شهربازی ها، کارایی آسانسورها، تجهیزات و خدمات بهداشتی، درمانی، غذا و خدمات حیاتی، با متخلفان به طور جدی برخورد می‌کنیم.

 مدیر کل استاندارد کردستان هم با قدردانی از مواضع روشن و شفاف سرپرست فرمانداری شهرستان بانه در زمینه اهتمام به جایگاه استاندارد و مقررات کیفی در ارائه کالا و خدمات، ابراز امیدواری کرد با همراهی و همکاری دستگاه های اجرایی شهرستان بانه، زمینه ارتقای خدمات این اداره در آینده فراهم تر شود.

 ژیلا یزدانی در ادامه از اختصاص ساختمان اداری مستقل و راه اندازی آزمایشگاه تعیین ماهیت اداره استاندارد شهرستان بانه در آینده نزدیک خبر داد.

بازدید [ 124 ]
برچسب ها