اخبار

فرمانداری بانه

بهره برداری از طرح های مهم عمرانی شهرداری آرمرده در شهرستان بانه

به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر، روز گذشته با حضور فرماندار شهرستان بانه و جمعی از مسولان، اعضای شورای اسلامی و شهردار آرمرده و معتمدین این بخش، 11 طرح مهم عمرانی در شهر آرمرده به بهره برداری رسید.
بهره برداری از طرح های مهم عمرانی شهرداری آرمرده در شهرستان بانه

شهردار آرمرده گفت: 4 مورد از این طرح ها از سال گذشته آغاز شده و امسال به اتمام رسیده اند و 7 طرح دیگر هم به طور کامل در سال جاری اجرا شده است.
مهندس خالد عزیززاده اجرای 35 هزار متر مربع بتون ریزی معابر، 1700 متر مربع موزاییک کاری پیاده روها، 2900 متر مربع زیرسازی و آسفالت خیابان هژار جنوبی و اجرای 150 متر نرده گذاری و نصب حفاظ در نقاط حادثه خیز شهر را مهم ترین طرح های دوساله شهرداری آرمرده ذکر کرد.
وی همچنین اجرای 1200 متر مربع زیرسازی و آسفالت خیابان سعدی جنوبی، 1000 متر مکعب دیوار حائل، 7 دهنه پل 6 متری با لوله بتونی، اجرای پل ورودی شهر با 4 متر دهانه و 6 متر طول، 3500 متر لوله گذاری منهول، 130 متر هدایت و کنترل آب های سطحی و احداث ساختمان اداری شهراری آرمرده در 3 طبقه (که طبقه اول آن به نمایشگاه صنایع دستی و شالبافی اختصاص می یابد) را دیگر طرح های افتتاح شده به مناسبت ایام الله دهه فجر ذکر کرد.
گفتنی است شهر آرمرده با 2500 نفر جمعیت در جنوب شرقی شهر بانه واقع شده و علاوه بر صنایع دستی، پرورش بز مرخز و تولید شال سنتی، از مناطق زیبای گردشگری شهرستان بانه هم به شمار می رود.

 

بازدید [ 564 ]
برچسب ها