اخبار

در چهارمین روز از گرامیداشت دهه مبارک فجر

بهره برداری از پروژه های عمرانی در بخش آرمرده

بهره برداری از پروژه های عمرانی در بخش آرمرده

 

بهره برداری از یک واحد گلخانه تولید سبزی و صیفی جات در دهستان شوئ از توابع بخش مرکزی شهرستان بانه

با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان بانه، بخشدار مرکزی، مسئولین ادارات، اعضای شورای اسلامی و جمعی از معتمدین بخش مرکزی یک واحد گلخانه تولیدی متشکل از ۴ گلخانه کوچک مقیاس جمعاً به مساحت ۱۷۰۰ مترمربع افتتاح شد و پیش‌بینی می‌شود سالانه ۲۸ تن خیار رقم ناگین از آن برداشت شود.
برای اجرای این طرح در مجموع ۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال هزینه شده است که ۵ میلیارد ریال آن از محل آورده شخصی سرمایه‌گذار و ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال نیز به صورت تسهیلات بانکی تامین شده است. با اجرای این طرح برای ۴ نفر به طور مستقیم شغل ایجاد و زمینه اشتغال زایی غیر مستقیم برای ۵ نفر دیگر نیز فراهم شده است.

 

بهره برداری از ۳ ست ورزشی به منظور تجهیز خانه‌های ورزش روستاهای نیزه رود، آلوت و شوئ در شهرستان بانه

این تجهیزات جمعاً به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات هیئت ورزش های روستایی و عشایری شهرستان بانه تامین شده و هرکدام شامل میز پینگ پنگ، فوتبال دستی، پایه دات و متعلقات آن، شطرنج پایه دار، تشک تاتامی و لباس ورزشی است.
در قالب اجرای این طرح همچنین از تیم های ورزشی روستایی با تامین لباس و تجهیزات لازم حمایت می شود.

 

افتتاح پروژه خط انتقال آب بنی رزان، شهرک های جدیدالاحداث غرب بانه و روستاهای بخش مرکزی با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان بانه، جمعی از مسئولان و اهالی بخش مرکزی

خط انتقال آب بنی رزان و شهرک‌های بلوار کردستان، جمعاً به طول ۴۰۰۰ متر با صرف ۱۲ میلیارد ریال و خط انتقال آب روستاهای خواجه امیر، کوپیچ سفلی، کوپیچ علیا، سویرو، بنی رزان و قایی برد به طول ۱۷۲۰ متر با هزینه‌ای بالغ بر ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به طور مشترک توسط شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی استان کردستان اجرا شده است.

 

جشن انقلاب و مراسم گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در بخش آرمرده بانه

با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان بانه، مسئولان، اعضای شوراهای اسلامی، دهیاران و اهالی روستاهای بخش آرمرده در مسجد جامع روستای "کانی بند /kanibànd/"

 

بهره برداری از واحد پرورش مرغ گوشتی ۲۰ هزار قطعه ای روستای "ماسیدر" از توابع بخش آرمرده در بانه

این طرح در زمینی به مساحت ۵۰۰۰ مترمربع با زیربنای ۲ هزار متر مربع احداث شده و برای ۴ نفر شغل ایجاد کرده است.
برای اجرای این طرح در مجموع ۱۷ میلیارد ریال شامل سرمایه‌گذاری اولیه، سرمایه‌گذاری شخصی و تسهیلات بانکی هزینه شده است.

 

بهره برداری از پروژه های عمرانی دهیاری های بخش آرمرده شهرستان بانه در سال ۹۸

با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان بانه، جمعی از اهالی و معتمدین روستاهای بخش آرمرده و مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان از پروژه های عمرانی دهیاری های بخش آرمرده شهرستان بانه در سال ۹۸ بهره برداری به عمل آمد.
بخشدار آرمرده بانه در آیین بهره برداری از این طرح ها گفت: پروژه های دهیاری های بخش آرمرده بانه شامل سنگفرش، شن ریزی بتون ریزی، در جدولگذاری و روشنایی معابر، احداث دیوار حایل، احداث و بازسازی شبکه فاضلاب، خرید وسایل بازی و خرید ماشین آلات و ادوات مورد نیاز دهیاری ها بوده است.
جلال شهیدی افزود: برای اجرای این طرح ها در مجموع ۲ میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال اعتبارات عمرانی دهیاری ها و روستاهای فاقد دهیاری و بالغ بر ۲۶۶ میلیون ریال هم از محل مشارکت های مردمی هزینه شده است.

 
 
 

بازدید [ 152 ]
برچسب ها