اخبار

به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر

بهره برداری از پروژه های عمرانی در بخش ننور شهرستان بانه

بهره برداری از پروژه های عمرانی در بخش ننور شهرستان بانه

 

بهره برداری از پروژه های آبرسانی به روستاهای کیوله /kèwĺà/ و بژی /bjei/ در بخش ننور شهرستان بانه

با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان بانه، مسئولان دستگاه‌های اجرایی و اهالی بخش ننور
عملیات اجرایی این طرح ها شامل احداث دو مخزن ۳۰ و ۵۰ متر مکعبی، ایجاد ۴ کیلومتر خط انتقال و ۳۲۰۰ متر شبکه داخلی این روستاهاست که برای اجرای آنها در مجموع ۶ میلیارد ریال از اعتبارات شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کردستان، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خیرین آبرسان و اعتبارات دهیاری های بخش ننور هزینه شده و ۱۰۴ خانوار در روستاهای کیوله و بژی از مزایای این طرح ها برخوردار شده‌اند.

بهره‌برداری از راه روستایی "بژی" با حضور سرپرست فرمانداری بانه، مسئولان و اهالی روستا

طول این مسیر ۸۰۰ متر و هزینه اجرای آن ۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی، قیر سهمیه و ماشین‌آلات راهداری شهرستان بانه است.
روستای بژی دارای ۵۱ خانوار و ۲۵۶ نفر جمعیت است که در ۷ کیلومتری مسیر اصلی بانه-مریوان واقع شده است.

 

بهره برداری از ۹ طرح اصلاح و توسعه برق در شهرستان بانه

🔹با حضور سرپرست فرمانداری، مسئولان و اهالی روستای کریم آباد در بخش ننور
این طرح ها شامل احداث ۵ پست هوایی در شهر بانه و احداث ۴ پست هوایی دیگر همراه با اصلاح شبکه فشار متوسط و ضعیف در روستاهای "کریم آباد"، "گه وره دار" و "بوالحسن" است.
برای اجرای این طرح ها در مجموع ۶ میلیارد ریال اعتبارات ملی و ۸ میلیارد ریال اعتبارات داخلی شرکت برق استان کردستان هزینه شده است.

 

جشن انقلاب و مراسم گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان بانه، مسئولان، اعضای شوراهای اسلامی، معتمدین و اهالی بخش ننور در مسجد جامع روستای کریم آباد برگزار شد.

 
 

افتتاح شرکت تعاونی ۵۱۲ تولید بلوک سبک پوکه های در روستای چیچوران از توابع بخش ننور

با حضور مهندس محمد امین زاده سرپرست فرمانداری شهرستان بانه و برهان صلواتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان کارخانه نیمه اتوماتیک صنعتی که با سرمایه‌گذاری ۱۶ میلیارد ریال شامل ۱۲ میلیارد ریال آورده شخصی اعضای شرکت تعاونی و ۴ میلیارد ریال تسهیلات بانکی که برای ۷ نفر شغل ایجاد کرده است، افتتاح شد.

 

بهره برداری از پروژه های عمرانی دهیاری ها و روستاهای فاقد دهیاری بخش ننور شهرستان بانه در سال ۹۸

با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان بانه، جمع زیادی از اهالی و معتمدین روستاهای بخش ننور و مسئولان اجرایی این شهرستان
سید عارف رحمانی بخشدار ننور گفت: این پروژه ها شامل اجرای طرح های هادی روستایی، آبرسانی، اجرای شبکه فاضلاب، احداث دیوار حایل، احداث آبراهه، هدایت آب های سطحی و ... است که برای اجرای آنها در مجموع ۷ میلیارد ریال شامل ۶ میلیارد و ۵۲۶ میلیون ریال اعتبارات دهیاری ها و روستاهای فاقد دهیاری و ۴۷۴ میلیون ریال از محل مشارکت‌های مردمی هزینه شده است.

 

افتتاح نمایشگاه عرضه محصولات اقتصاد مقاومتی در بانه

در این نمایشگاه که به همت شرکت تعاونی شیلان بانو و با هدف توانمندسازی مهارتی و اشتغالزایی بانوان برگزار شده است، آثار دست ساز بانوان عضو شرکت های تعاونی بانوان شهرستان بانه در رشته های تولید پوشاک، میخک، برجسته کاری، منجوق دوزی، ساخت وسایل زینتی و دوخت سرویس های پارچه ای آشپزخانه، در معرض دید شهروندان و علاقه‌مندان قرار گرفته است.
نمایشگاه عرضه محصولات اقتصاد مقاومتی تا پایان دهه مبارک فجر در مجتمع فرهنگی هنری اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بانه دایر است و علاقمندان می‌توانند هر روز صبح و عصر از این نمایشگاه دیدن کنند.

 

 

 

 

بازدید [ 111 ]
برچسب ها