اخبار بخشداری ها

فرمانداری بانه

بهره برداری از پل امام شافعی (ع) روستای کانی شیلان از توابع بخش ننور به همت خیرین نیک اندیش روستا و با حضور فرماندار شهرستان بانه

بهره برداری از پل امام شافعی (ع) روستای کانی شیلان از توابع بخش ننور به همت خیرین نیک اندیش روستا و با حضور فرماندار شهرستان بانه

این پل با ارتفاع 4 متر، عرض 4/7 متر و طول 8/4 متر به همت یکی از خیرین روستای کانی شیلان و با صرف 300 میلیون ریال در مدت یک ماه و نیم ساخته شده است.
با بهره برداری از این پل و احداث قریب به یک کیلومتر جاده به منظور جابجایی بخشی از راه ارتباطی روستای کانی شیلان، در مجموع 17 خانوار این روستا با 100 نفر جمعیت از مزایای آن برخوردار شده اند.
در آیین بهره برداری از این طرح که با حضور جمع زیادی از روحانیان، ائمه جماعات و معتمدین بخش ننور برگزار شد، فرماندار شهرستان بانه با اشاره به ظرفیت های ویژه اقتصادی در بخش ننور، وجود بازارچه مرزی سیرانبند، بازارچه موقت مرزی هنگه ژال و منطقه ویژه اقتصادی بانه را از مهمترین این پتانسیل ها در راستای توسعه منطقه و شهرستان ذکر کرد و همزمان بر توسعه کشاورزی و صنایع وابسته با مشارکت روستائیان منطقه تأکید نمود.
محمد فلاحی با بیان اینکه ارتقای شاخص های رفاهی و کمک به معیشت روستائیان به ویژه مرزنشینان از اولویت های دولت در منطقه است، از روحانیان و معتمدین خواست در فراهم نمودن زمینه های اجتماعی و جلب مشارکت مردم برای رونق کشاورزی، صنایع دستی و آبادانی منطقه، یاریگر دولت و مسولان باشند.
در مراسم بهره برداری از این پروژه همچنین جمعی از ائمه جماعات روستاها و معتمدین به بیان درخواست های اهالی و کمبودهای موجود در زمینه های راه روستایی، آموزش و کشاورزی پرداختند.

 

بازدید [ 822 ]
برچسب ها