اخبار

در دومین روز از گرامیداشت هفته دولت؛

بهره برداری از چند طرح مهم عمرانی و خدماتی در شهرستان بانه

بهره برداری از چند طرح مهم عمرانی و خدماتی در شهرستان بانه

در دومین روز از گرامیداشت هفته دولت و با حضور مهندس محمد امین زاده سرپرست فرمانداری شهرستان بانه و مسئولان این شهرستان؛

 بهره برداری از کارخانه تولید سفره یکبار مصرف «سیوان پلاستیک» بانه آغاز شد.

 این کارخانه با ظرفیت تولید سالانه ۷۵۰ تن سفره پلاستیکی یکبار مصرف، به طور مستقیم برای ۸ نفر و به طور غیر مستقیم برای ۱۵ نفر شغل ایجاد کرده است.

کارخانه تولید سفره یکبار مصرف «سیوان پلاستیک» بانه با استفاده از آورده بخش خصوصی و توسط یک سرمایه گذار بانه ای در شهرک صنعتی این شهرستان اجرا شده است.

روز یکشنبه همچنین بهره برداری از عملیات آسفالت معابر اصلی روستای ترخان آباد در حومه شهر بانه با حضور معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری و جمعی از مسئولان محلی آغاز شد.

عملیات اجرایی این طرح شامل آسفالت معابر اصلی روستای ترخان آباد در قالب اجرای طرح هادی این روستا به طور ۵۵۰ متر و مساحت ۴ هزار و ۶۰۰ متر مربع و جدول گذاری به طول ۱۱۰۰ متر است که برای اجرای آن در مجموع ۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال از اعتبارات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بخشداری مرکزی بانه هزینه شده است.

بهره برداری از خط تلفن ثابت روستای ترخان آباد در حومه شهر بانه هم از دیگر برنامه های این روز بود که شامل ۱۲۸ خط تلفن ثابت با اعتبار ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال توسط اداره مخابرات شهرستان بانه است.

 روز گذشته همچنین بهره برداری از طرح شبکه برق فشار ضعیف زمینی و اصلاح شبکه برق روستای ترخان آباد آغاز شد.

 عملیات اجرایی این طرح شامل اصلاح ۵۷۴ متر شبکه فشار ضعیف، افزایش قدرت ترانس برق روستا از ۱۰۰ کیلووات آمپر به ۲۰۰ کیلووات و احداث ۵۰ متر شبکه فشار ضعیف زمینی است و برای اجرای آن ۷۲۰ میلیون ریال از اعتبارات مدیریت توزیع برق شهرستان بانه هزینه شده است.

همچنین عصر روز گذشته و به مناسبت گرامیداشت هفته دولت سرپرست فرمانداری شهرستان بانه، رئیس شورای اسلامی و شهردار بانه با حضور در منزل شهدای معظم جلال رحمانی و انور احمدی و همچنین آزاده سرافراز جلال مرادی، به مقام شامخ شهدا و ایثارگران ادای احترام و با آرمان‌های والای امام راحل (رح) و شهیدان انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

بازدید [ 139 ]
برچسب ها