اخبار

فرمانداری بانه

به دنبال انتشار خبرهای متفاوتی پیرامون منطقه آزاد تجاری بانه و مریوان، مهندس بیگلری نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، جزئیات بیشتری در این باره بیان کرد.

به دنبال انتشار خبرهای متفاوتی پیرامون منطقه آزاد تجاری بانه و مریوان، مهندس بیگلری نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، جزئیات بیشتری در این باره بیان کرد.

متن توضیحات مهندس بیگلری بدین شرح است:

موكلان عزيز؛
با توجه به اهميت موضوع تصويب منطقه آزاد تجارى بانه و مريوان و درک نگرانى شهروندان محترم بانه اى و كردستانى در خصوص روند نهايى شدن اين مصوبه، در طول يكسال گذشته شاهد مصاحبه نمايندگان عزيزى هستيم كه در زمانهاى دور و نزديک و در ضمن مصاحبه، خبرهايى را نيز در اين زمينه اعلام می نمايند و متاسفانه بر اين اساس اخبار ضد و نقيض در اين خصوص منتشر مى شود.  
در پى درج خبرى مبنى بر نقل قول يكى از نمايندگان محترم در روزهاى اخير، مبنى بر طرح مصوبه طى دو هفته آينده، ضرورت دارد جهت آگاهى بخشى دقيق تر به موكلان گراميم مختصراً آخرين اطلاعات در اين زمينه را به اطلاع برسانم.
1 - پس از سفر رياست و تعداد كثيرى از اعضاء محترم كمیسیون برنامه و بودجه مجلس شوراى اسلامى به بانه و مريوان و جلب نظر مساعد اين عزيزان در اتمام تاييد نهايى طرح داخل كميسيون هاى مختلف مجلس، و نيز باتوجه به رايزنى هاى به عمل آمده با رياست محترم كمیسیون اقتصادى، پيش بينى بنده اين است طرح مناطق آزاد، پس از بررسى بودجه وارد صحن مجلس گردد.
2 - لذا تمام تلاش بنده بر اين است كه با رايزنى بيشتر با مسئولين مربوطه در مجلس، امكان ورود به صحن لايحه قبل از بررسي بودجه، فراهم گردد.اما با توجه به ضيق وقت، خوشبين نيستم كه تا قبل از اتمام بودجه، لايحه مذكور به صحن بيايد. 
3 - باتوجه به رايزنى هاى به عمل آمده و فضاى مثبت حاكم بر مجلس نسبت به تصويب نهايى طرح مذكور، بسيار بيشتر از قبل، به امكان تصويب آن  خوشبين هستم.
لذا بنده به عنوان خدمتگذار مردم شريف سقز و بانه، با توجه به اهميت بسيار زياد اين طرح براى رونق منطقه و ايجاد بسترهاى لازم جهت رسيدن به اقتصادى  پايدار براى بانه و سقز و مريوان و حتى كل استان كردستان، پيگيرى و تلاش بيشتر براى تحقق اين امر را در اولويت كارى خود قرار داده و اميدوارم با حمايت موكلان ارجمندم، وظيفه خود را در تحقق  اين مهم به نحو احسن به انجام رسانم.

محسن بيگلرى
نماينده مردم شريف شهرستان های سقز و بانه در مجلس شوراى اسلامى
24 آذر 1396

منبع: پايگاه اطلاع رسانى محسن بيگلرى

 

بازدید [ 289 ]
برچسب ها