اخبار بخشداری ها

فرمانداری بانه

به مناسبت میلاد نبی مکرم اسلام (و هفته وحدت) برگزار شد: مسابقات جوراب بازی با حضور تیم هایی از شهرها و روستاهای شهرستان بانه

بخشدار نمشیر در شهرستان بانه گفت: به مناسبت ماه میلاد نبی مکرم اسلام (ص) و هفته وحدت، یک دوره مسابقات بومی و محلی «جوراب بازی» با حضور تیم هایی از شهرها و روستاهای شهرستان بانه برگزار شده است.
به مناسبت میلاد نبی مکرم اسلام (و هفته وحدت) برگزار شد: مسابقات جوراب بازی با حضور تیم هایی از شهرها و روستاهای شهرستان بانه

اسماعیل محمدی افزود: در این مسابقات که به میزبانی شهر «کانی سور» در بخش نمشیر برگزار شد، در مجموع 72 نفر در قالب 24 تیم 3 نفره از بخش های آرمرده، مرکزی و نمشیر، و همچنین شهرهای بانه، کانی سور و آرمرده حضور داشتند و در مدت 3 شب متوالی با هم به رقابت پرداختند.
محمدی با اشاره به استقبال گرم ورزش دوستان و اهالی این شهرستان از برگزاری مسابقات بومی و محلی «جوراب بازی»، نقش این بازی ها در ایجاد نشاط و شادابی، وحدت و همدلی، احیای فرهنگ بومی و شناسایی استعدادها و توانایی های موجود در مناطق مختلف شهری و روستایی را یادآور شد.
وی همچنین ابراز امیدواری کرد با اقدامات و برنامه ریزی های پیش رو، در آینده شاهد برگزاری مسابقات بومی و محلی در سطوح بالاتر و با شرکت ورزشکاران و علاقمندانی از سایر شهرستان ها باشیم.
گفتنی است در پایان این رقابت ها، تیم های روستای «ترخان آباد ب» و «ترخان آباد الف» هر دو از بخش مرکزی به ترتیب عناوین اول و دوم را از آن خود کردند و تیم شهر آرمرده هم مقاوم سوم را کسب کرد.
در پایان این مسابقات با اهدای لوح یادبود و هدایایی از افراد و تیم های برتر قدردانی شد.

 

بازدید [ 1203 ]
برچسب ها