اخبار

فرمانداری بانه

به مناسبت گرامیداشت روز ورزش و هفته تربیت بدنی برگزار شد:

همایش پیاده روی خانوادگی با حضور بیش از 2500 نفر از شهروندان بانه ای
به مناسبت گرامیداشت روز ورزش و هفته تربیت بدنی برگزار شد:

در این همایش که پیش از ظهر امروز جمعه 28 مهر ماه 96 برگزار شد، بیش از 2500 نفر از شهروندان بانه ای شامل خانواده ها، ورزشکاران و پیشکسوتان رشته های مختلف ورزشی و شمار قابل توجهی از نوجوانان، نونهالان و خردسالان حضور داشتند.
شرکت کنندگان در این همایش با پیمودن مسیر مجموعه ورزشی تختی تا مجموعه شهید صفری، ضمن گرامیداشت روز ورزش و هفته تربیت بدنی، بر نقش ورزش در سلامت روحی و جسمی افراد و همچنین ایجاد نشاط و شادابی در جامعه تاکید نمودند.
در مراسم پایانی این همایش، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بانه، حضور گسترده شهروندان در این برنامه ورزشی را نشانه دانش و آگاهی شهروندان در زمینه اهمیت ورزش در سلامتی افراد و جامعه ذکر کرد.
جلال مرادی از خانواده ها خواست به منظور پیشگیری از آسیب های اجتماعی و ایجاد شادابی و نشاط برای فرزندان، به ورزش اهمیت بیشتری داده و زمینه روی آوردن به ورزش های همگانی و بدون هزینه نظیر کوهنوردی و پیاده روی را برای خود و جوانان فراهم تر نمایند.
در پایان این مراسم، به 80 نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه هدایایی از جمله دوچرخه، کارت هدیه، لباس و کفش ورزشی اهدا شد.
گفتنی است همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی بانه به همت اداره ورزش و جوانان و هیات ورزش های همگانی این شهرستان و با همکاری فرمانداری، شورای اسلامی و شهرداری بانه، کمیته امداد حضرت امام (رح)، فرماندهی انتظامی، پلیس راهنمایی و رانندگی، دفتر خبری صدا و سیما، فوریت های پزشکی و جمعیت هلال احمر شهرستان بانه برگزار شد.

 

بازدید [ 540 ]
برچسب ها