اخبار

به مناسبت گرامیداشت ۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی

به مناسبت گرامیداشت ۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی
عصر امروز  جلسه ای با مسئولین روابط عمومی دستگاههای اجرایی ، خدمات رسان و ... به ریاست مهندس امین زاده سرپرست فرمانداری شهرستان و با حضور  بهزاد رحیمی ، منتخب مردم شهرستانهای سقز و بانه در مجلس  شورای اسلامی ، و روسای فرهنگ و ارشاد اسلامی و شبکه دامپزشکی شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید . 

در این جلسه مهندس امین زاده ضمن تبریک روز روابط عمومی و ارتباطات و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان به تغییر کنونی در روند اطلاع‌رسانی و شیوه های  برقراری ارتباطات امروزی اشاره و خواستار به روزرسانی و به کارگیری خلاقیت و تمام توان و پتانسیل  مسئولین روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی شد. مهندس امین زاده نقش روابط عمومی را در سازمان نقشی کلیدی و به نوعی بازویی توانمند سازمان عنوان نمود و در این راستا بر تلاش و اهتمام ویژه هرچه بیشتر این دسته از عزیزان تاکید نمود .

منتخب مردم شهرستانهای سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تبریک ۲۷ اردیبهشت ماه و هفته روابط عمومی با اشاره به نقش و اهمیت روابط عمومی در اطلاع رسانی و آگاهی جامعه ، مسئولیت روابط عمومی را که به عنوان پلی ارتباطی میان درون و  بیرون سازمان عمل می کند،  مسئولیتی خطیر و موثر خواند .

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی نقش روابط عمومی را در سازمان نقشی بسیار حائز اهمیت عنوان نمود و در این راستا بر پویایی، خلاقیت و انعکاس واقعیت ها تاکید نمود. وی در ادامه از امادگی فرهنگ و ارشاد اسلامی در برگزاری دوره های اموزشی ویژه مسئولین روابط عمومی دستگاههای اجرایی خبر داد.
 

بازدید [ 31 ]
برچسب ها