اخبار

فرمانداری بانه

به مناسبت گرامیداشت 17 مرداد روز خبرنگار، از خدمات و تلاش های خبرنگاران و نمایندگان رسانه های جمعی در شهرستان بانه قدردانی شد

فرماندار شهرستان بانه: خبرنگاران چشم بینا و زبان گویای جامعه در گذر از مسیر توسعه هستند که بدون حاشیه، دلسوزانه، خالصانه و آگاهانه رسالت خطیر روشنگری را به بهترین نحو ایفا می کنند.
به مناسبت گرامیداشت 17 مرداد روز خبرنگار، از خدمات و تلاش های خبرنگاران و نمایندگان رسانه های جمعی در شهرستان بانه قدردانی شد
محمد فلاحی: در راستای اعتلای شعار امسال به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، اقدامات و برنامه های زیاد و متنوعی در شهرستان بانه در پیش داریم که ازجمله توسعه کشاورزی، صنایع دستی و گردشگری، باغداری و ... را می توان نام برد و نیازمند همراهی و حضور مؤثر رسانه ها در این زمینه هستیم.
فرماندار بانه همچنین بر ضرورت بیان واقعیت ها و سرعت، دقت و صحت به عنوان اصول حرفه ای خبرنگاری بیطرفانه و منصفانه تأکید کرد.
در دیدار خبرنگاران رسانه های جمعی با فرماندار شهرستان بانه، با اهدای لوح یادبود و هدایایی روز خبرنگار نکو داشته و از تلاش های نمایندگان خبرگزاری های رسمی در این شهرستان قدردانی شد.
گفتنی است هم اکنون خانم ها طلایی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی (IRNA) و زاهدی خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ISNA) و آقایان صالحی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما (IRIB) و نویدی آذر خبرنگار خبرگزاری آرباباخبر و تسنیم، نمایندگان خبرگزاری های رسمی فعال در شهرستان بانه هستند.

بازدید [ 80 ]
برچسب ها