اخبار

‍ اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بانه

تاکید سرپرست فرمانداری شهرستان بانه بر پیگیری جدی احداث و تکمیل واحدهای آموزشی تعهد شده تا مهر ماه سال جاری

تاکید سرپرست فرمانداری شهرستان بانه بر پیگیری جدی احداث و تکمیل واحدهای آموزشی تعهد شده تا مهر ماه سال جاری

سرپرست فرمانداری و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان بانه:

 حوزه آموزش و پرورش نیازمند حمایت است/افراد، خیرین و تشکل ها همواره همراهان و حامیان مطمئن و دلسوزی برای آموزش و پرورش در زمینه توسعه فضاهای آموزشی بوده‌اند و احداث ۶۰ مدرسه خیرساز در مناطق مختلف این شهرستان گواه روشنی بر این ادعاست.

مهندس محمد امین زاده خاطرنشان کرد: برنامه ریزی و هدفمندی، اولین و موثرترین گام در زمینه دستیابی به اهداف آموزش و پرورش شامل توسعه فضاها و ارتقای شاخص های آموزشی است.

مهندس امین زاده در ادامه با اشاره به اختصاص ۱۵ میلیارد ریال برای فضاهای آموزشی در دست احداث، بر پیگیری جدی احداث و تکمیل واحدهای آموزشی تعهد شده شامل مدرسه ۹ کلاسه محله توکلی، مدرسه ۸ کلاسه محله مولوی و مدرسه ۳ کلاسه روستای کوخ شیخ الاسلام تا مهرماه ۹۸ و احداث مدرسه ۶ کلاسه محله حمزه آباد تا مهر ۹۹ تاکید کرد.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بانه هم در این جلسه از برگزاری چهل و هشتمین دوره جشنواره فیلم رشد در راستای تاثیرگذاری رسانه بر یادگیری دانش آموزان، نقش رسانه بر تعلیم و تربیت و آشنایی با صنعت سینما در بانه خبر داد و گفت: بیش از ۱۰ هزار دانش‌آموز این شهرستان در مقاطع مختلف تحصیلی از تازه‌ترین محصولات آموزشی و هنری حوزه سینما بهره می‌گیرند.

 

بازدید [ 136 ]
برچسب ها