اخبار

در دیدار مدیر انتقال برق استان کردستان با سرپرست فرمانداری شهرستان بانه انجام شد؛

تدوین مقدمات احداث پست ۶۳ به ۲۰ کیلو ولت شماره ۲ شهر بانه برای افق توسعه ۲۵ ساله تامین برق این شهرستان

تدوین مقدمات احداث پست ۶۳ به ۲۰ کیلو ولت شماره ۲ شهر بانه برای افق توسعه ۲۵ ساله تامین برق این شهرستان

سرپرست فرمانداری شهرستان بانه در این دیدار با اشاره به اهتمام دولت در زمینه تقویت زیرساخت‌های توسعه‌ای به ویژه در زمینه برق و انرژی، احداث پست شماره ۲ انتقال برق شهر بانه را در راستای افق ۲۵ ساله تامین برق این شهرستان بسیار مهم و با اهمیت خواند.

 مهندس امین زاده خواستار همکاری و تلاش ادارات و دستگاه‌های اجرایی به منظور تأمین موقعیت مناسب مکانی و ویژگی‌های فنی و شاخص‌های قانونی مورد نیاز برای این پروژه شد.

 مدیر انتقال برق استان کردستان هم در این دیدار قدم اول برای احداث پست ۶۳ به ۲۰ کیلوولت شماره ۲ بانه را تامین زمین مناسب با قابلیت دسترسی خط انتقال و در ابعاد حداقل یک هکتار ذکر کرد.

 مهندس ناجی قادرنژاد تصریح کرد: برای اجرای این طرح که به منظور تامین برق شهرستان بانه در افق ۲۰ ساله عملیاتی می‌شود، در مجموع یک هزار میلیارد ریال از اعتبارات شرکت توانیر هزینه می‌شود.

 قادرنژاد اضافه کرد: در چارچوب اجرای این طرح، خط ۲۳۰ و ۶۳ کیلو ولت فشار قوی از سقز به بانه منتقل می شود و مدیریت توزیع برق شهرستان بانه هم از طریق ۱۰ تا ۲۰ خروجی مجزا، خط های ۲۰ کیلو ولت را در شهر بانه و شهرها و روستاهای تابعه توزیع می نماید.

بازدید [ 285 ]
برچسب ها