اخبار

در دومین روز از همایش فرمانداران کشور:

تشکیل چهار کمسیون تخصصی در حوزه های انتخابات، اطلاع رسانی و بازرسی

تشکیل چهار کمسیون تخصصی در حوزه های انتخابات، اطلاع رسانی و بازرسی

دومین روز همایش سراسری فرمانداران، به ارائه گزارش کمیسیون‌های اجرایی انتخابات، حقوقی، اطلاع رسانی و بازرسی و پاسخ به پرسش‌های فرمانداران اختصاص یافت.

نوبت صبح دومین روز همایش سراسری فرمانداران که با حضور معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی و مدیران کل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری‌های سراسر کشور در وزارت کشور برگزار شد، به ارائه گزارش کمیسیون‌های اجرایی انتخابات، حقوقی، اطلاع رسانی، بازرسی و پاسخ به پرسش‌های فرمانداران اختصاص یافت.

 به همین منظور، ابتدا کمیسیون اجرایی انتخابات به ریاست موسوی مدیر کل دفتر انتخابات و دبیر ستاد انتخابات کشور و به دبیری آقای شفیعی فرماندار قزوین برگزار شد و پس از آن کمیسیون حقوقی به ریاست سامانی قائم مقام وزیر در امور مجلس و استان‌ها و به دبیری شادمان فرماندار نور برگزار شد.

 همچنین کمیسیون اطلاع رسانی به ریاست انصاری مشاور وزیر و مسئول هماهنگی امور روابط عمومی و به دبیری حیدری فرماندار قم و بلافاصله پس از آن به عنوان آخرین برنامه نوبت صبح دومین روز همایش، کمیسیون بازرسی به ریاست طالبی رییس مرکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی و به دبیری یوسفی فرماندار کنارک برگزار شد.

 در ادامه برنامه‌های این همایش، در نوبت عصر دومین روز همایش، سه کمیسیون پشتیبانی، فناوری اطلاعات و حراست و استعلامات، گزارش‌های خود را ارائه نمودند.

 

بازدید [ 219 ]
برچسب ها