اخبار

فرمانداری بانه

تصویب 7 طرح اشتغال فراگیر شهری و 11 طرح روستایی با اشتغالزایی 68 نفر در هشتمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بانه

فرماندار شهرستان بانه از تصویب 7 طرح جدید اشتغال فراگیر شهری و 11 طرح روستایی با اشتغالزایی 68 نفر در این شهرستان خبر داد.
تصویب 7 طرح اشتغال فراگیر شهری و 11 طرح روستایی با اشتغالزایی 68 نفر در هشتمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بانه

محمد فلاحی در هشتمین نشست اعضای کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بانه افزود: برای اجرای این طرح ها در مجموع 137 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال فراگیر و تسهیلات اشتغال روستایی اختصاص داده شده است.
فلاحی اضافه کرد: با تصویب این طرح ها، از آغاز اجرای طرح های اشتغال زایی تاکنون در مجموع 94 طرح با اشتغالزایی 725 نفر و بالغ بر 600 میلیارد و 550 میلیون ریال تسهیلات اشتغال فراگیر در این شهرستان تصویب شده است.
وی همچنین تعداد طرح های تصویب شده اشتغال روستایی را تاکنون در مجموع 22 طرح با 13 میلیارد و 30 میلیون ریال تسهیلات و اشتغالزایی 57 نفر در شهرستان بانه ذکر کرد.
فرماندار بانه در بخشی از جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری این شهرستان، از حضور باشکوه مردم و مرزنشینان متعهد و همیشه در صحنه بانه در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کرد.
محمد فلاحی در ادامه از عملکرد برخی دستگاه های اجرایی و بانک ها در زمینه سستی در ایجاد اشتغال، کندی در ثبت نام متقاضیان در سامانه های موجود، سردرگمی مراجعه کنندگان و عدم توجیه متقاضیان درباره نحوه واگذاری تسهیلات، ایجاد شغل و حمایت های دولتی به تندی انتقاد نمود.
وی از استقرار کمیته ای به منظور پایش و رصد عملکرد دستگاه های اجرایی و بانک ها و پیگیری جدی عملکرد مدیران و کارکنان ادارات در فرمانداری شهرستان بانه خبر داد و تصریح کرد کوچکترین اقدامات دستگاه ها که منجر به نارضایتی مردم و عدم نتیجه گیری پیگیری های اداری آنان به ویژه در زمینه اشتغال زایی شود، با جدیت دنبال و برخورد خواهد شد.
فرماندار شهرستان بانه در این نشست همچنین از ثبت نام 694 نفر در سامانه رصد و ایجاد اشتغال قطعی برای آنان در این شهرستان خبر داد.

 

بازدید [ 567 ]
برچسب ها