اخبار

فرمانداری بانه

تفکر و نهاد بسیج تنها مربوط به دوران دفاع مقدس نبود، بلکه با تدابیر رهبر فرزانه انقلاب، ایده ناب بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران، در مسیر سازندگی کشور تداوم پیدا کرد.

فرماندار شهرستان بانه در تجمع عظیم 5 آذر بسیجیان شهرستان بانه گفت: «سازمان بسیج مستضعفان 10 ماه قبل از جنگ تحمیلی، به دستور امام راحل (رح) و از میان نیروهای مردمی به منظور نظم دهی و ایجاد آرامش و امنیت در کشور تأسیس شد».
تفکر و نهاد بسیج تنها مربوط به دوران دفاع مقدس نبود، بلکه با تدابیر رهبر فرزانه انقلاب، ایده ناب بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران، در مسیر سازندگی کشور تداوم پیدا کرد.

در این همایش عظیم که با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، امام جمعه بانه، روحانیان، مسؤلان ادارات و نهادها، فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان بانه ای برگزار شد، محمد فلاحی افزود: «امروز در آستانه سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، شجره طیبه بسیج در صحنه کار، تلاش، تولید و سازندگی حضور دارد و به یک ظرفیت ارزنده در زمینه عمران و آبادانی کشور و منطقه تبدیل شده است».
وی با اشاره به نقشه های شوم دشمنان و ایادی استکبار در ایجاد تشکیلات و گروه های تروریستی و رعب و وحشت در منطقه، این توطئه ها را با هدف تضعیف جمهوری اسلامی ایران دانست و خاطر نشان کرد: «جبهه مقاومت بسیجیان کشورهای اسلامی منطقه، با الگوپذیری از جمهوری اسلامی ایران در مقابل فتنه گران ایستادند و در نهایت پیام فجر و سربلندی مردم ایران و ملت مسلمان منطقه، در پیام سردار سرافراز –حاج قاسم سلیمانی- تقدیم رهبر معظم انقلاب و ملت غیور میهنمان شد».
فرماندار شهرستان بانه تأکید کرد: «بسیجیان همچنانکه در سنگر دفاع ایستادند، در سنگر تولید هم ایستاده اند و برای اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش می کنند».
فلاحی اختصاص بالغ بر 400 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در شهرستان بانه را فرصتی مهم برای توسعه تولید و اشتغال برشمرد و گفت: «باید همپای پیروزی های نظامی و دیپلماسی، توانمندی ایستادگی در مقابل توطئه های اقتصادی دشمنان را هم ایجاد کنیم».
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان بانه هم در این همایش باشکوه گفت: «عملیات مستشاری بسیجیان در کشورهای سوریه و عراق، قدرت داعش را در هم ریخت».
سرهنگ مصطفی سلیمانی اظهار داشت: «بسیج یک حرکت خداگونه به پشتوانه الهی و در واقع یدالله است و به فرموده رهبر معظم انقلاب، مادامی که بصیرت، ولایت پذیری، گوش شنوا و عمل به آموزه های ولایت سرلوحه منش بسیجیان باشد، خواست خداوند بر پیروزی بسیج در همه عرصه ها استوار است».
در این مراسم گروه های دانش آموزی به اجرای سرود و برنامه های فرهنگی و هنری پرداختند و در پایان با اهدای لوح یادبود، از خانواده های معظم 10 شهید سرافراز بسیجی تجلیل شد.

 

بازدید [ 75 ]
برچسب ها