اخبار

معاون وزیر راه:

تمام پروژه های مسکن مهر امسال تعیین تکلیف می‌شود

تمام پروژه های مسکن مهر امسال تعیین تکلیف می‌شود

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تمام پروژه های مسکن مهر کشور به جز پروژه هایی که مشکلات حقوقی دارند، امسال تعیین تکلیف شده و اعتبارات لازم برای تکمیل و تحویل آنها تامین و اختصاص داده می‌شود.

 علی نبیان روز یکشنبه در بازید از پروژه ۵۳۶ واحدی مسکن مهر عثمان آباد بانه اظهار داشت: اعتبارات مسکن مهر از محل منابع سازمان ملی زمین و مسکن در راستای دستور ریاست جمهوری و وزیر راه و شهرسازی تامین و بسیاری از این پروژه ها امسال به بهره برداری می رسند.

 در این بازدید که نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی و سرپرست فرمانداری شهرستان بانه هم حضور داشتند، نبیان یادآور شد: مسکن مهر بانه مشکل حقوقی با پیمانکار داشته که پیمانکار در حال رفع این مشکلات است و پس از آن عملیات اجرایی پروژه با سرعت بیشتر و در فاز نخست با ۲۸۴ واحد انجام می شود.

 وی با اشاره به افزایش تسهیلات مسکن مهر اضافه کرد: وام های مسکن مهر امسال افزایش خوبی داشته و منابع اعتباری آن تامین می شود.

  گفتنی است در قالب پروژه های مسکن مهر، در شهرستان بانه سه مجتمع مسکونی اصلی شامل ۱۲۴ واحدی احمدآباد، ۶۰۲ واحدی میدان دانشگاه و ۵۳۶ واحدی عثمان آباد اجرا شده است.

بازدید [ 252 ]
برچسب ها