اخبار

سرپرست فرمانداری بانه:

توسعه ورزش و حمایت از فعالیت ها و قهرمانان ورزشی، از برنامه‌های اولویت‌دار دولت در زمینه توجه به جوانان، ایجاد نشاط و ارتقای سلامت افراد جامعه است.

توسعه ورزش و حمایت از فعالیت ها و قهرمانان ورزشی، از برنامه‌های اولویت‌دار دولت در زمینه توجه به جوانان، ایجاد نشاط و ارتقای سلامت افراد جامعه است.

سرپرست فرمانداری شهرستان بانه گفت: توسعه فضاها و امکانات ورزشی، حمایت از قهرمانان و تلاش برای نشاط و شادابی بیشتر در جامعه، از برنامه‌های اولویت‌دار دولت است و هر جا که حضور و ایفای نقش مسئولان و دستگاه‌های اجرایی و اداری لازم و اثرگذار باشد، آمادگی کامل داریم.

مهندس محمد امین زاده  در آیین تجلیل از پیشکسوتان و مدال‌آوران رشته ورزشی بدنسازی و پرورش اندام شهرستان بانه خاطرنشان کرد: توسعه ورزش و ترویج فرهنگ نشاط و سلامت نیازمند همکاری و مشارکت مردم است و خیرین نیک اندیش بانه ای از جمله ظرفیت‌های مهم موجود در شهرستان هستند که در زمینه رشد و شکوفایی استعدادهای ورزشی نیز به یاری ورزشکاران و علاقمندان می آیند.

 امین زاده با اشاره به وجود مشکلاتی در زمینه ورزش جذاب و قدرتی بدنسازی و پرورش اندام و زیر شاخه های آن، خواستار ساماندهی فضاهای متعدد باشگاهی این رشته از جمله در زمینه دارا بودن مجوز و اعتبار فعالیت، و همچنین برخورد قانونی با مراکز غیرمجاز و فاقد پروانه فعالیت شد.

 مهندس امین زاده در ادامه با اشاره به اینکه ایجاد انگیزه هم برای قهرمانان ورزشی و هم برای حامیان ورزش، مهمترین عامل و محرک اصلی تلاش و تکاپو است، خواستار تجلیل و تقدیر از خیرین و حامیان رشته‌های ورزشی در مناسبت‌های مختلف شد.

 سرپرست فرمانداری و رئیس شورای ورزش شهرستان بانه در بخش پایانی سخنان خود با بیان اینکه مسئولان در قبال همه افراد جامعه به ویژه ورزشکاران و قشر جوان مسئول هستند، خواستار تعیین افرادی به عنوان کارشناس و مشاور در امور ورزشی در دستگاه‌های اجرایی و اداری به منظور پیگیری امورات مرتبط با فضاها تجهیزات و فعالیت های ورزشی شهرستان شد.

 در ادامه این نشست جلال مرادی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بانه، یاسین وجدی رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام و جمعی از پیشکسوتان حاضر در جلسه به بیان وضعیت و آمار ورزشکاران فعال، موفقیت‌های به دست آمده در عرصه های استانی و کشوری و مهمترین مشکلات، چالش ها و نیازهای موجود در این زمینه پرداختند.

 در پایان این نشست که در سالن اجتماعات فرمانداری بانه برگزار شد، با اهدای لوح یادبود و هدایایی از ۱۴ نفر از پیشکسوتان و مدال‌آوران هیئت بدنسازی و پرورش اندام شهرستان بانه قدردانی شد.

گفتنی است هم اکنون هیئت بدنسازی و پرورش اندام شهرستان بانه در ۶ کمیته شامل پرس سینه با لوازم، پرس سینه بدون لوازم، پاورلیفتینگ، دولیفت، مچ اندازی و بادی کلاسیک مشغول فعالیت هستند و و مردان و زنان ورزشکار در این رشته جذاب، در سال ۹۷ موفق به کسب ۴۲ مدال رنگارنگ و ارزشمند شامل ۱۶ مدال طلا، ۱۴ نقره و ۱۲ برنز شده‌اند.

بازدید [ 63 ]
برچسب ها