اخبار

فرمانداری بانه

تکریم و معارفه رؤسای دادگستری شهرستان بانه

تکریم و معارفه رؤسای دادگستری شهرستان بانه

فرماندار شهرستان بانه در مراسم تکریم و معارفه رؤسای دادگستری این شهرستان با اشاره به تداخل وظایف و اختیارات مدیران با مسولیت و جایگاه آنان در نگاه برخی افراد جامعه گفت: «گاهی عدم تفکیک وظایف و جایگاه مدیران توسط مراجعه کنندگان، موجب سردرگمی و حتی دلخوری آنان می شود».
محمد فلاحی با قدردانی از مدیریت و مجموعه دستگاه قضایی شهرستان بانه، این مجموعه را زنجیره ای کامل، صادق، شفاف، جدی، پیگیر و قانون گرا توصیف کرد و افزود: «یکی از دلگرمی های مجموعه اداری این شهرستان، قاطعیت و حضور ارزنده مجموعه قضات و کارکنان دادگستری در زمینه احقاق حق مردم منطقه بوده و است».
رئیس شورای قضایی و رئیس کل دادگستری استان کردستان هم در این مراسم گفت: «مدیران ما باید با اشراف و احاطه کامل بر حوزه های کاری خود فعالیت نمایند و مسؤلیت را به عنوان یک امانت بزرگ و مطالبه جدی شهدا، ایثارگران و مردم پاس بدارند».
دکتر علی اکبر گروسی افزود: «در جامعه ما مدیریت ها فرصت های ارزنده خدمتگذاری به مردم و اعتلای ارکان جامعه محسوب و علاقمندی، تعهد و انگیزه خدمت، مؤلفه های این باور ارزشمند تلقی می گردد».
وی با اشاره به جمعیت جوان کشور و استان کردستان، به بیان رسالت و سیاست های مستقل دستگاه قضایی پرداخت و تصریح کرد: «قضات و مدیران دادگستری باید پناهگاه و ملجأ آرامش و دلگرمی مضلومان و مردم باشند و بر عملکرد و اثربخشی کار قضات و مجموعه تحت مدیریت خود نظارت دقیق داشته باشند».
رئیس کل دادگستری استان کردستان در ادامه با قدردانی از خدمات و اقدامات 13 ساله رئیس پیشین دادگستری شهرستان بانه، ابراز امیدواری کرد رئیس جدید این اداره با همکاری مسؤلان و مشارکت مردم این شهرستان، گام های مهم تری در راستای نیل به اهداف این مجموعه و احقاق حقوق و منافع شهروندان و اهالی متعهد و مهرورز منطقه برداشته شود.
در پایان این مراسم، از خدمات و اقدامات جلیل قلی زاده رئیس پیشین دادگستری شهرستان بانه قدردانی و مجید عباسی به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد.
در این نشست همچنین سعید اسکندری از قضات این شهرستان هم به عنوان دادستان جدید بانه معرفی شد.

 

بازدید [ 709 ]
برچسب ها