اخبار

گرامیداشت هفته دفاع مقدس

جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته دفاع مقدس به ریاست #فرماندار #شهرستان_بانه و با حضور سایر مسئولین ادارات و ارگانهای سطح شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان بانه با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی

جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته دفاع مقدس به ریاست #فرماندار #شهرستان_بانه و با حضور سایر مسئولین ادارات و ارگانهای سطح شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان بانه با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی

 

برگزاری جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان بانه

 

 

ظهر امروز ، یکشنبه مورخه ۹۹/۶/۲۳ جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته دفاع مقدس به ریاست #فرماندار #شهرستان_بانه و با حضور سایر مسئولین ادارات و ارگانهای سطح شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان بانه با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی برگزار گردید.

 

رستم پور ، فرماندار شهرستان بانه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهیدان گلگون کفن و رزمندگان دلیر ایران اسلامی و پاسداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس ، مناسبت هفته دفاع مقدس را یکی از پرافتخارآمیزترین حماسه های تاریخ انقلاب اسلامی برشمرد و در این راستا با اشاره به اهمیت و لزوم گرامیداشت مناسبت هفته دفاع مقدس و همچنین سایر مناسبتهای ملی  مذهبی ، بر برنامه ریزی تمامی ادارات و ارگانهای سطح شهر  و همچنین  پیگیری و اجرای دقیق مصوبات و سایر اقدامات مربوطه تاکید نمود.

 

رستم پور با اشاره به تداوم  بیماری کرونا ، تغییر وضعیت شهرستان از حالت سفید به زرد را نگران کننده توصیف  و در این راستا تاکید نمود؛ اولویت اجرای برنامه‌های هفته دفاع مقدس به ویژه در برپایی نمایشگاهها و ... ،  تامین و حفظ سلامت  مردم  و شرکت کنندگان در مراسمات هفته پیش رو باشد و شبکه بهداشت و درمان شهرستان با استقرار کارشناسان مربوطه، نظارت کاملی را بر رعایت تمامی پروتکل‌ها ، توصیه ها و دستورالعمل‌های بهداشتی داشته باشد.

 

فرماندار شهرستان بانه در بخشی دیگر از سخنان خود؛  وجود  ۸۲۰ شهید معزز ، ۱۳۰۰ جانباز گرانقدر و بیش از ۱۰۰ آزاده سرافراز در سطح شهرستان در طول دوران ۸ سال دفاع مقدس را نشان از شهیدپروری و رشادتهای مرزداران غیور این منطقه دانست و افزودند ؛  اکنون وظیفه ماست که در عمل نشان دهیم  مدیون شهدا و رزمندگان دوران ۸ سال دفاع مقدس هستیم و با برنامه ریزیهای دقیق و مرتبط ، فضا سازی مناسب محیطی و ... ضمن  هدایت افکار عمومی و همچنین خنثی سازی عملیات روانی دشمن ، ایثارگریهای آنها را به نسل‌های آینده منتقل نماییم .

 

در این جلسه ، سرهنگ پیرزاد” معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن تشریح برنامه های کمیته نیروهای مسلح ، از  ۱۰۰ ایده و برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در ۱۱ سرفصل، در حوزه های مختلف از جمله ؛ حوزه تعلیم و تربیت، حوزه سلامت، حوزه عملیات و مقاومت مردمی ، حوزه تربیت بدنی، حوزه فرهنگی و هنری ،حوزه اجتماعی ، حوزه ایثارگران و ....  خبر داد و در ادامه جلسه نیز هرکدام از اعضاء حاضر در جلسه ضمن تشریح برنامه های ویژه گرامیداشت هفته دفاع مقدس  به ارائه گزارشی از اقدامات صورتگرفته خود پرداختند.

 

 

گفتنی است این جلسه در راستای گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس برگزار و مقرر شد با هماهنگی های لازم و بهره گیری از ظرفیت های کلیه دستگاههای اجرای سطح شهرستان نسبت به برگزاری هرچه با شکوه تر هفته دفاع مقدس ، با رعایت پروتکل های بهداشتی اقدام شود.

 

 

بازدید [ 28 ]