اخبار

سرپرست فرمانداری شهرستان بانه:

خبرنگاران و فعالان اطلاع‌رسانی، هدایتگران فکری و فرهنگی جامعه هستند

خبرنگاران و فعالان اطلاع‌رسانی، هدایتگران فکری و فرهنگی جامعه هستند

سرپرست فرمانداری شهرستان بانه گفت: خبرنگاران و فعالان اطلاع‌رسانی هدایتگران فکری و فرهنگی جامعه هستند و تعامل سازنده مسئولان با خبرنگاران و فعالان حوزه خبر و اطلاع رسانی، موجب نشاط اجتماعی و توسعه همه جانبه می شود.

مهندس محمد امین زاده در جمع خبرنگاران، کارشناسان روابط عمومی ها و فعالان حوزه خبر و اطلاع‌رسانی شهرستان بانه افزود: رسانه‌ها با انعکاس تلاش ها و اقدامات دستگاه‌های اجرایی، موجب شفاف‌سازی و آگاهی مردم از خدمات دولت می شوند.

 امین زاده خاطرنشان کرد: انتقاد به جا و سازنده رسانه‌ها نیز می‌تواند موجب مرتفع شدن مشکلات و برون رفت از چالش ها و موانع توسعه و پیشرفت شود.

 وی از خبرنگاران و فعالان اطلاع رسانی شهرستان بانه و تعامل سازنده آنان با مردم و مسئولان قدردانی کرد و گفت: مدیریت، هنر انجام دادن کارها به وسیله افراد توانمند با رعایت اصول نظارتی و اجرایی است و رویکرد دولت و دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسانی، حذف فاصله مردم و مسئولان از یک سو و نزدیک کردن نگاه حاکمیت به لایه های زندگی و نیازهای مردم از سوی دیگر بوده و هست.

 امین زاده در ادامه به مهمترین اقدامات و تلاش های انجام شده در سال جاری اشاره کرد و تعامل و دیدارهای مستمر با مردم، روحانیان، روستاییان و طبقات مختلف مردم، نظارت مستمر بر اجرای طرح های عمرانی و خدماتی، تلاش در راستای توسعه بخش کشاورزی، تسریع در اجرای طرح های اقتصادی به ویژه منطقه ویژه اقتصادی بانه، تلاش برای احداث فرهنگسرای شهرداری و احداث سینما امید، احیای سالن قدیمی آمفی تئاتر شهر بانه، فراهم نمودن زمینه‌های برگزاری جشنواره های فرهنگی و هنری، اجرای طرح‌های عمرانی، آموزشی و اردوگاه های دانش‌آموزی، تداوم طرح‌های حوزه راه و همچنین تلاش برای مسافری شدن مرز سیرانبند و فراهم نمودن مقدمات و زیرساخت های مبادلات کالا با استفاده از کارت الکترونیک مرزنشینان را از مهمترین اقدامات انجام شده ذکر کرد.

  سرپرست فرمانداری شهرستان بانه در پایان با قدردانی از مشارکت و همراهی مردم مهرورز شهرستان بانه، همچنین از تلاش ها و حمایت های مسئولان به ویژه استاندار کردستان، معاونین و مدیران کل استانداری، نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، مدیران کل دستگاه های اجرایی استان، مسئولان شهرستان بانه و همکاری و همراهی خبرنگاران، روابط عمومی ها و اصحاب فرهنگ و رسانه به گرمی قدردانی کرد.

در ادامه این نشست شرکت کنندگان نیز به بیان دیدگاه‌ها و دغدغه های خود در زمینه های مختلف از جمله ضرورت آموزش های به روز برای فعالان حوزه خبر و اطلاع رسانی، تقویت نظارت بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی و خدماتی، شیوه های تعامل و همکاری مسئولان و فعالان اطلاع‌رسانی، نحوه انجام اقدامات نظارتی در زمینه‌های مختلف از جمله بازار، بهداشت و درمان، خدمات عمومی و ... پرداختند.

 

بازدید [ 151 ]
برچسب ها