اخبار

فرمانداری بانه

خیرین کردستانی در سال جاری بالغ بر 390 میلیارد ریال جمع آوری و به منظور کمک به نیازمندان، در اختیار کمیته امداد حضرت امام خمینی (رح) کردستان قرار داده اند.

مدیرکل کمیته امداد حضرت امام خمینی (رح) استان کردستان با اشاره به نقش مشارکت های مردمی و خیرین در تأمین اعتبارات این نهاد و کاهش فقر و تنگدستی در جامعه پرداخت و افزود: «مجموع اعتبارات کمیته امداد حضرت امام (رح) کردستان در سال جاری 2 هزار و 600 میلیارد ریال است که 390 میلیارد ریال آن از مشارکت های مردم نیکوکار کردستان تأمین می شود».
خیرین کردستانی در سال جاری بالغ بر 390 میلیارد ریال جمع آوری و به منظور کمک به نیازمندان، در اختیار کمیته امداد حضرت امام خمینی (رح) کردستان قرار داده اند.

محمد رسول شیخی زاده در مراسم تجلیل از رؤسا و اعضای مراکز نیکوکاری و حامیان برنامه های کمیته امداد در شهرستان بانه، با قدردانی از تلاش های اعضای این در راستای کمک به افراد نیازمند گفت: «مراکز نیکوکاری بازوی توانمند کمیته امداد در برقراری ارتباط با نیازمندان واقعی هستند که تنها چشم داشت آنها کسب رضای پروردگار و کمک به همنوعان است».
شیخی زاده تصریح کرد: « جایگاه اصلی کمیته امداد حضرت امام (رح)، نقش محوری این نهاد در زمینه کمک به نیازمندان است و از اين رو  همواره تلاش کرده است با شفاف سازی و اطلاع رسانی به موقع از اقدامات حمایتی خود، موجب جلب مشارکت و اعتماد ارزشمند مردم و خیرین در راستای دستیابی به اهداف متعالی خود باشد».
رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی (رح) شهرستان بانه هم در این مراسم گفت: «هم اکنون در شهرستان بانه 2 مرکز نیکوکاری شامل «مسجد جامع» و مرکز «هانا» مشغول فعالیت و اقدامات خیرخواهانه هستند».
جلال خلیلی گفت: «مراکز نیکوکاری شهرستان بانه در 8 ماهه نخست امسال بالغ بر 2 میلیارد و 450 میلیون ریال شامل 600 میلیون ریال به کمک نقدی، 1 میلیارد و 700 میلیون ریال غیر نقدی و 150 میلیون ریال خدمات، جهت کمک به جامعه هدف و افراد تحت پوشش خود جمع آوری کرده اند».
در پایان این مراسم که در مرکز نیکوکاری مسجد جامع شهر بانه برگزار شد، با اهدای لوح یادبود و هدایایی از رؤسا و اعضای هیأت امنای مراکز نیکوکاری و جمعی از حامیان برنامه های کمیته امداد حضرت امام خمینی (رح) شهرستان بانه تجلیل شد.

 

بازدید [ 73 ]
برچسب ها