اخبار

سرپرست فرمانداری شهرستان بانه:

در پیامی چهاردهم تیرماه روز شهرداری ها را به شهرداران بانه، آرمرده، بویین و کانی سور تبریک گفت.

در پیامی چهاردهم تیرماه روز شهرداری ها را به شهرداران بانه، آرمرده، بویین و کانی سور تبریک گفت.

متن پیام مهندس محمد امین زاده به مناسبت روز شهرداری ها به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 توسعه پایدار مناطق شهری یکی از مهمترین سیاست ها در سیستم مدیریت اجرایی است و شهرها نه فقط به لحاظ وسعت و جمعیت، بلکه از نظر حجم و تنوع فعالیت‌ها و ارزش‌های فرهنگی و اجتماعی دارای اهمیت فراوان هستند.

 بی‌تردید در فرآیند مردم سالاری، کارآمدسازی شهرداری ها موجب کیفیت بخشی به خدمات شهری می شود و این نهاد مردمی به مثابه پلی ارتباطی برای اتصال شهروندان به مدیریت شهری عمل می کند.

  اینجانب ضمن گرامیداشت چهاردهم تیرماه روز شهرداری ها، از خدمات شبانه روزی شهرداران محترم و کارکنان پرتلاش و خدوم شهرداری‌های بانه، آرمرده، بویین و کانی سور تقدیر و تشکر نموده توفیق روز افزون و سلامتی آنها را از پروردگار یکتا مسئلت می نمایم.

  امیدوارم تمامی دست اندرکاران حوزه های مدیریت شهری این شهرستان زمینه مشارکت همدلانه و موثر در تحقق درآمدهای پایدار شهرداری ها را فراهم نمایند، اصل خدمت بی منت به مردم و صداقت را سرلوحه کار خود قرار دهند و در راستای کارآمدسازی هرچه بیشتر شهرداری ها گام بردارند (ان شاءالله)

 محمد امین زاده

 سرپرست فرمانداری شهرستان بانه

 گفتنی است شهرداری بانه دارای ۴ شهر تابعه است و در حال حاضر وریا وثوقی، خالد عزیزاده، شریف عبدالله پور و ابراهیم حیدری به عنوان شهرداران بانه، آرمرده، بویین و کانی‌سور، در کنار نهاد شوراهای اسلامی این شهرها، سکانداران مدیریت شهری در شهرستان بانه هستند.

بازدید [ 195 ]
برچسب ها