اخبار

پیام تبریک

سرپرست فرمانداری شهرستان بانه در پیامی به مناسبت گرامیداشت ۹ دی، روز بصیرت و میثاق دوباره امت با ولایت را تبریک و تهنیت گفت.

سرپرست فرمانداری شهرستان بانه در پیامی به مناسبت گرامیداشت ۹ دی، روز بصیرت و میثاق دوباره امت با ولایت را تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام مهندس محمد امین زاده به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
یوم الله ۹ دی، روزی به یادماندنی در تقویم انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، نماد قدرت و ایستادگی، تجدید پیمان ملت بزرگ ایران اسلامی با ارزش های والای انقلاب و تجلی اراده پولادین همگان در نفی مبانی تفرقه بوده و هست.
حماسه بزرگ ۹ دی برگرفته از فرهنگ تعهد، شهامت و اساس وحدت و همدلی مردم و حاکمیت است.
در این روز مهم و در این واقعه به یاد ماندنی، جهان در برابر اراده ملت بزرگ ما سر تسلیم فرود آورد و همین امر خشم و عصبانیت دشمنان و بدخواهان ملت ایران را همراه با انفعال و عقب نشینی از مواضع نادرست شان به ارمغان آورد.
اینجانب این روز به یاد ماندنی و سالروز چنین رویداد فرخنده ای را که ضامن دفاع از ارزش‌های دینی، اعتقادی و در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و پیروی از فرامین رهبر معظم انقلاب است، به همه گروه ها و جناح‌های سیاسی که دل در گرو این نظام و انقلاب اسلامی دارند، تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند منان توفیق روز افزون همه خدمتگزاران نظام و انقلاب اسلامی به ویژه مردم متعهد کردستان و مرزنشینان غیور و انقلابی شهرستان بانه را خواستارم.
محمد امین زاده 
سرپرست فرمانداری شهرستان بانه

 

بازدید [ 115 ]
برچسب ها