اخبار

سرپرست فرمانداری شهرستان بانه در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و با هنر، فرارسیدن هفته دولت را تبریک گفت.

سرپرست فرمانداری شهرستان بانه در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و با هنر، فرارسیدن هفته دولت را تبریک گفت.

متن پیام مهندس محمد امین زاده به این شرح است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

 آغازین روزهای ماه‌ پایانی تابستان به سرخی خون معلمان و خادمان کبیر و بزرگوار عرصه علم و ایمان و عمل، شهیدان رجایی و باهنر به نام هفته دولت و پاسداشت مقام کارمندان خدوم و مخلص جمهوری اسلامی ایران مزین شده است؛ شهیدان والامقامی که با خون خویش مسیر خدمت صادقانه را معنا بخشیدند.

 در سالی که به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی سال رونق تولید نامگذاری شده است، خدمتگزاران نظام جمهوری اسلامی ایران در قوه مجریه، نقشی موثر در تحقق اهداف این سال و نیل به آرمان‌های متعالی این مرز و بوم برعهده دارند؛ نقش ارزنده ای که به پشتوانه حمایت و همگامی ممتد مردان و زنان این سرزمین به ویژه در قامت کارمندان گرانقدر ایران اسلامی تقویت خواهد شد و امید است با همدلی، این مسیر به رفع مشکلات مردم به ویژه در حوزه اقتصاد و معیشت مردم منتهی شود.

 هفته دولت فرصتی ست مغتنم تا در کنار تقدیر و تشکر از زحمات شبانه‌روزی و بی‌دریغ دولت به ویژه کارمندان بزرگوار، یاد و خاطره شهدای عزیز کارمند، افتخار آفرینان حماسه‌ساز انقلاب اسلامی و دوران درخشان دفاع مقدس را گرامی و یادشان را زنده نگه داریم.

 اینجانب ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدای معظم دولت و کارمند به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را به ریاست محترم جمهور، هیات دولت و تمامی مدیران، مسئولان، کارمندان مخلص و تمامی نیروهای پرتلاش، صادق و فعال که دل در گرو خدمت به مردم مهرورز این سرزمین قرارداده‌اند، تبریک عرض می‌نمایم و توفیق روزافزون این بزرگواران را در سایه حضرت احدیت از درگاه ایزد منان خواستارم.

محمد امین زاده

 سرپرست فرمانداری شهرستان بانه

 اول شهریور ۱۳۹۸

بازدید [ 144 ]
برچسب ها