اخبار

همایش سه روزه فرمانداران سراسر کشور در تهران:

سرپرست فرمانداری شهرستان بانه همراه با استاندار و فرمانداران کردستان، از شرکت کنندگان این همایش هستند.

سرپرست فرمانداری شهرستان بانه همراه با استاندار و فرمانداران کردستان، از شرکت کنندگان این همایش هستند.

همایش سه روزه فرمانداران سراسر کشور با محوریت انتخابات سال جاری و با شعار «انتخابات ۹۸: گام دوم انقلاب، قانونمداری و بیطرفی، انسجام ملی»، سه شنبه ۱۸ تیر ۹۸ در تالار وزارت کشور آغاز شد.

 نخستین روز این همایش با برگزاری کمیسیون های سیاسی، امنیتی، حقوقی، اجرایی انتخابات، اطلاع رسانی، فن آوری اطلاعات، پشتیبانی، بازرسی و حراست و استعلامات با محوریت انتخابات سال جاری و به ریاست معاونین وزیر کشور و دبیری فرمانداران منتخب آغاز شد.

 دومین همایش فرمانداران سراسر کشور به دستور وزیر کشور و به ابتکار و میزبانی معاونت سیاسی وزارت کشور از ۱۸ تا ۲۰ تیرماه ۱۳۹۸ در وزارت کشور برگزار شد.

  در این همایش علاوه بر فرمانداران، استانداران، معاونین سیاسی امنیتی و اجتماعی و مدیران کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری های سراسر کشور حضور دارند.

 بهمن مرادنیا استاندار کردستان، حسین خوش اقبال معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و عطاءالله میرزاپور رئیس گروه انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری کردستان، و فرمانداران استان از جمله مهندس محمد امین زاده سرپرست فرمانداری شهرستان بانه هم از جمله شرکت کنندگان این همایش هستند و از روز سه شنبه در تهران به سر می برند.

بازدید [ 284 ]
برچسب ها