اخبار

دیدار سرپرست فرمانداری شهرستان بانه با امام جماعت روستای عباس آباد (کیله)

سرپرست فرمانداری شهرستان بانه و مسئولان همراه با حضور در روستای عباس آباد، با امام جماعت این روستا دیدار کردند.

سرپرست فرمانداری شهرستان بانه و مسئولان همراه با حضور در روستای عباس آباد، با امام جماعت این روستا دیدار کردند.

ماموستا قادر شهیدیان در دیدار با سرپرست فرمانداری شهرستان بانه، روحیه مردمی و انس و الفت با ساکنان مناطق مختلف شهری و روستایی را ستود و ابراز امیدواری کرد دیگر مسئولان هم به تأسی از مدیریت ارشد شهرستان، ضمن توجه جدی به دغدغه‌ها و خواست‌های مردم به ویژه ساکنان روستاها، برای حل مشکلات آنها اهتمام نمایند.

وی فراهم شدن زمینه اشتغال سنتی از جمله دامپروری، دفع فاضلاب اصلی روستا، آب رسانی، تکمیل آسفالت معابر اصلی، احداث و تکمیل زمین ورزشی، ساماندهی جایگاه دفن زباله، تامین خودرو برای جمع آوری و حمل زباله، ساماندهی سگ های ولگرد، برخورداری از اینترنت پرسرعت و تعیین درصد جانبازی شماری از آسیب‌دیدگان دوران جنگ تحمیلی از طریق مراجع مربوطه را مهمترین نیازهای کنونی اهالی روستای عباس آباد برشمرد.

 

سرپرست فرمانداری شهرستان بانه هم هدف از سفر به مناطق مختلف روستایی و دیدار با اهالی، روحانیان و معتمدین را آشنایی بیشتر با مردم مهرورز منطقه، دیدار نزدیک با اعضای شوراها و دهیاران و بازدید میدانی از وضعیت موجود در روستاها بر شمرد.

در این نشست که حسین صالحی عضو شورای اسلامی و طالب مرادی دهیار روستا هم حضور داشتند، بخشدار ننور گفت: روستای عباس آباد با ۳۲۰ خانوار و ۱۳۵۰ نفر جمعیت، بزرگترین روستای بخش ننور و دارای مرکز بهداشت روستایی، مدارس ابتدایی و دوره اول متوسطه است.

بازدید [ 218 ]
برچسب ها