اخبار

دیدار سرپرست فرمانداری شهرستان بانه با امام جماعت و معتمدین روستای بایزید آباد

سرپرست فرمانداری شهرستان بانه پیش از ظهر جمعه سیزدهم اردیبهشت ماه به روستای بایزید آباد از توابع بخش آرمرده شهرستان بانه رفت و با امام جماعت، معتمدین و اعضای شورای اسلامی این روستا از نزدیک دیدار و گفتگو کرد.

سرپرست فرمانداری شهرستان بانه پیش از ظهر جمعه سیزدهم اردیبهشت ماه به روستای بایزید آباد از توابع بخش آرمرده شهرستان بانه رفت و با امام جماعت، معتمدین و اعضای شورای اسلامی این روستا از نزدیک دیدار و گفتگو کرد.

ماموستا احمد کریم پور در این دیدار با قدردانی از حضور سرپرست فرمانداری و مسئولان اجرایی این شهرستان در جمع اهالی روستای بایزید آباد، از انتخاب مدیریت بومی در فرمانداری شهرستان بانه ابراز خرسندی کرد و اظهار داشت: انتظارات مردم از مدیران بومی به دلیل لمس واقعیات و مشکلات مناطق خود، بسیار بیشتر است.

 سرپرست فرمانداری شهرستان بانه هم که بخشدار آرمرده و روسای جهاد کشاورزی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، راهداری و حمل و نقل جاده ای و آب و فاضلاب روستایی وی را همراهی می‌کردند، هدف از این دیدارها را حضور در میان مردم و درک مشکلات و خواسته‌های آنان از نزدیک عنوان کرد و از روحانیان و معتمدین خواست مدیران و مسئولان اجرایی را به مثابه خدمتگزاران خود، در اجرای برنامه‌های توسعه‌ای و رفع نواقص و نارسایی‌های موجود یاری نمایند.

 مهندس امین زاده با تجلیل از قدرشناسی، مهرورزی و محبت زایدالوصف اهالی دیار اختیارالدینی خاطرنشان کرد: مهربانی مردم، تعهد و وظیفه ما را سنگین تر نموده و در این راستا در حوزه وظایف خود، از نهایت اختیارات قانونی برای رفع مشکلات مردم و ساختن آینده‌ای بهتر برای آنان استفاده خواهیم کرد.

 

 امام جماعت روستای بایزید آباد، رئیس شورای اسلامی و جمعی از معتمدین روستا هم در ادامه این دیدار به بیان برخی مشکلات و کمبودهای موجود پرداختند.

 فرسودگی ساختمان خانه بهداشت و مدرسه، عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت، نبود زمین ورزشی مناسب، مشکلاتی در زمینه فاضلاب روستا، کمبود آب آشامیدنی، ظرفیت کم ترانس اصلی برق، کمبود آب برای پرورش دام و ضرورت توسعه سنگفرش معابر، از جمله موضوعات مورد بحث در دیدار اهالی روستای بایزیدآباد با سرپرست فرمانداری شهرستان بانه بود.

 

  بایزید آباد دارای ۳۵ خانوار و ۱۳۵ نفر جمعیت است که در ۶ کیلومتری شهر بانه و در مسیر جاده بانه-آرمرده واقع شده است.

بازدید [ 73 ]
برچسب ها