اخبار

فرمانداری بانه

فرماندار بانه در نشست اعضای شورای آموزش و پرورش بر الگو سازی و معرفی دستاوردهای علمی برترین های آزمون سراسری تاکید کرد

در این نشست که پیش از ظهر امروز در مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بانه برگزار شد، محمد فلاحی بر الگو سازی و معرفی دستاوردهای علمی برترین های آزمون سراسری به منظور فضاسازی و فرهنگ سازی بروز استعدادها و خلاقیت های بیشتر سایر دانش آموزان این شهرستان در سال های آینده تاکید کرد.
فرماندار بانه در نشست اعضای شورای آموزش و پرورش بر الگو سازی و معرفی دستاوردهای علمی برترین های آزمون سراسری تاکید کرد

فرماندار شهرستان بانه در ادامه با اشاره به ره آورد سفر اخیر رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور به این شهرستان که به دعوت مهندس بیگلری نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی صورت گرفت، گفت: با احداث و تجهیز یک هنرستان پیشرفته 12 کلاسه فنی و حرفه ای، احداث یک سالن ورزشی سرپوشیده دانش آموزی، تکمیل 2 واحد آموزشی نیمه تمام خیرساز و نوسازی 10 مدرسه روستایی، تحولی بزرگ در ایجاد و نوسازی فضاهای آموزشی در بانه ایجاد خواهد شد.
رضا خضری مدیر آموزش و پرورش شهرستان بانه هم با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده، از کسب 113 رتبه زیر 3000 توسط داوطلبان بانه ای در آزمون سراسری سال 96 خبر داد و گفت: در حالیکه شرکت کنندگان بانه ای 7 درصد کل داوطلبان استان کردستان را تشکیل داده بودند، بیش از 5/12 درصد از رتبه های برتر استان را به خود اختصاص داده اند که این نشانه برنامه ریزی، انگیزه بالا و اقدامات موثر علمی و آموزشی در شهرستان بوده است.
در این نشست اعلام شد که از آغاز امسال تاکنون، تعداد 458 دانش آموز بانه ای در قالب 3 کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی سنندج و مریوان اعزام شده اند.
در ابتدای جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بانه، حاج ماموستا عبداله حیدری امام جمعه بانه هم در سخنانی با اشاره به پرداختن 570 آیه در قرآن کریم به موضوع علم و اهمیت آن، تلاش ها و مجاهدت دانش آموزان و مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان را ستودنی و بیش از ظرفیت و انتظار موجود توصیف کرد.

 

شورای آموزش و پرورش

بازدید [ 82 ]
برچسب ها