اخبار

پیام قدردانی

قدردانی امام جمعه بانه، نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی و سرپرست فرمانداری شهرستان بانه از حضور گسترده مرزنشینان بانه ای در راهپیمایی یوم الله 13 آبان؛

امام جمعه بانه، نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی و سرپرست فرمانداری شهرستان بانه، در پیامی از حضور گسترده و باشکوه مرزنشینان متعهد و انقلابی بانه ای در راهپیمایی یوم الله 13 آبان - روز ملی مبارزه با استکبار جهانی - قدردانی کردند.
قدردانی امام جمعه بانه، نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی و سرپرست فرمانداری شهرستان بانه از حضور گسترده مرزنشینان بانه ای در راهپیمایی یوم الله 13 آبان؛

متن پیام بدین شرح است:

      بسم ا... الرحمن الرحیم
پروردگار یکتا را سپاسگذاریم که بار دیگر توفیق عنایت فرمود تا با بینش عمیق، بصیرت و درک حساسیت زمانی از سوی مرزنشینان آگاه و انقلابی بانه ای، در مقطع حساس و سرنوشت ساز کنونی از تاریخ سراسر افتخار انقلاب شکوهمند اسلامی، راهپیمایی یوم الله 13 آبان، باشکوه تر از همیشه برگزار شد. 
درود فراوان بر شما اختیارالدینی های متعهد و همیشه در صحنه که بار دیگر بیعت با آرمان های والای امام راحل (ره) و شهیدان را به زیبایی به تصویر کشیدید. 
فریادهای استکبارستیز شما در راهپیمایی یوم الله 13 آبان امسال، نشان از خشم و نفرت بی حد و حصر شما از استکبار جهانی و پاسخی کوبنده به زیاده خواهی ها و افکار متحجرانه رئیس جمهور آمریکا بود. 
لذا ضمن قدردانی مجدد از حضور گسترده شما مردم فهیم، لازم می دانیم از تمامی مسؤلان و دست اندرکاران برگزاری راهپیمایی پرصالبت 13 آبان در بانه و اصحاب محترم رسانه ها و خبرگزاری ها که در جهت تشویق و ترغیب به حضور حداکثری و انعکاس اقدارتان در این راهپیمایی سنگ تمام گذاشتند، سپاس و قدرشناسی نماییم.

عبدالله حیدری - امام جمعه بانه
محسن بیگلری – نماینده مردم شریف شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی
محمد امین زاده – سرپرست فرمانداری شهرستان بانه

 

بازدید [ 101 ]
برچسب ها