اخبار

فرمانداری بانه

متن پیام تبریک فرماندار بانه به مناسبت هفته سربازان گمنام و تجلیل از حافظان امنیت و آرامش در وزارت اطلاعات، به این شرح است:

متن پیام تبریک فرماندار بانه به مناسبت هفته سربازان گمنام و تجلیل از حافظان امنیت و آرامش در وزارت اطلاعات، به این شرح است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم
ماه معظّم شعبان، ماه رسول مکرّم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) به نیمه خود رسیده است؛ عید نیمه شعبان  "جیژنی به رات" و هفته سربازان گمنام بر همگان مبارک باد.
نامگذاری یک هفته به نام سربازان گمنام، بیانگر نقش کلیدی و راهبردی این عزیزان در صیانت از ارزش های اسلامی و منافع ملی در برابر هجمه بیگانگان و دشمنان اسلام و نظام است.
براساس فرمایش مقام معظم رهبری وزارت اطلاعات به همّت نیروهای با ایمان، متعهّد، متخصّص، دلسوز و انقلابی خدمات بزرگی برای انقلاب انجام داده است.
شهرستان بانه علیرغم مرزی بودن به دلیل ثبات امنیت و آرامش موجود، افتخاری بزرگ و ارزشمند را نصیب خود و مردم متدیّن این دیار نموده است که بی شک، این موفقیت حاصل تلاش و مساعی ارزنده تمام دست‌اندرکاران و دستگاه‌های امنیتی، به ویژه سربازان گمنام است.
اینجانبان فرارسیدن هفته سربازان گمنام را تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم با پیروی از منویات مقام معظّم رهبری، همواره در برقراری نظم و امنیت پایدار در کشور موفق و موید باشید (ان شاءالله).
محمد فلاحی
فرماندار شهرستان بانه

 

بازدید [ 504 ]
برچسب ها