اخبار

به مناسبت هفته معلم

مراسم گرامیداشت هفته معلم و تجلیل از معلمان برتر شهرستان

مراسم گرامیداشت هفته معلم و تجلیل از معلمان برتر شهرستان
🔸️صبح دیروز آیین نکوداشت مقام و منزلت والای معلم در بانه با حضور  امام جمعه شهر بانه ، سرپرست فرمانداری شهرستان و رئیس آموزش و پروش شهرستان برگزار و از معلمان برتر این شهرستان تجلیل بعمل آمد.
🔸️حاج ماموستا خدایی امام جمعه شهرستان بانه ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و هفته معلم گفتند که معلمی وظیفه‌ای بسیار گرانقدر و ارزشمند در اسلام است و خداوند متعال، به مصداق آیه 5 سوره علق (علم الانسان مالم یعلم) ، خود نخستین معلم بشریت است و همین یک آیه در بیان اهمیت و جایگاه تعلیم وتعلم در دین مبین اسلام ، بسنده است.
🔸️ در ادامه مهندس امین زاده نیز ضمن تبریک هفته معلم به فرهنگیان و با اشاره به اینکه  همه جانبه مهمترین هدفی است که ما دنبال میکنیم ،گفت  توسعه جامعه در گرو  توسعه  انسانهایی است که از طریق آموزش و پرورشی توسعه یافته  وارد جامعه شده اند. 
🔸سرپرست فرمانداری و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان بانه در ادامه ضمن قدردانی از تلاش دلسوزانه تمامی فرهنگیان عزیزی که در طول این ایام از طریق  فضای مجازی اقدام به آموزش  دانش اموزان نموده اند گفت که شیوع ویروس کرونا علاوه بر تهدیدها و زیان های خاصی که داشت ، فرصت خوبی برای بهره‌گیری از ظرفیت آموزش الکترونیک فراهم نمود تا معلمان در قالب این فضا آموزش را دنبال نمایند.
🔸️در این مراسم رضا خضری ، رئیس آموزش و پرورش شهرستان بانه  به  ارائه  گزارشی از عملکرد آموزش و پرورش شهرستان پرداخت. 
🔸️ در پایان این مراسم که در سالن  مدرسه نمونه دولتی نیایش  برگزار شد، با اهدای لوح یادبود و هدایایی از ۱۹  معلم برتر بانه ای  تقدیر بعمل آمد. 
 

بازدید [ 38 ]
برچسب ها